Brutálny prepad v Humennom: Agresívni muži spôsobili majiteľovi bytu peklo

Brutálny prepad v Humennom: Agresívni muži spôsobili majiteľovi bytu peklo

HUMENNÉ / Prepadli ho vo vlastnom byte v Humennom. Agresívni muži vtrhli dovnútra, majiteľa zbili a v izbách všetko rozbíjali. Podľa svedkov mali páchatelia naponáhlo. Pri úteku dole schodmi takmer zvalili jedného z obyvateľov bytovky.

Muži si to namierili do bytu na najvyššom poschodí. Viacerí svedkovia potvrdili, že potom ako vtrhli dovnútra, začali všetko ničiť. "My sme boli v byte a prišli takí traja, či dvaja všetko mu porozbíjali," povedal svedok incidentu.


Susedia hovoria, že z bytu sa ozýval hlasný krik. Páchateľov potom videli, ako utekajú po schodoch. "Krik počuli a ešte aj susedka, ktorá robila rajóny, tak počula a všetko mu porozbíjali. A bola tu aj polícia. Ale oni ihneď utiekli," vyjadril sa jeden zo svedkov. "Vyšetrovateľ OKP OR PZ Humenné vedie v tomto prípade trestné stíhanie pre prečin porušovania domovej slobody," uviedla hovorkyňa KR PZ Prešov Jana Ligdayová.


Na majiteľa bytu dokonca fyzicky zaútočili. Čo mužov k takémuto konaniu viedlo, zisťuje polícia. "Aj dvere mu rozbili, aj ešte sklo na dverách. Ja neviem, čo sa tam stalo," prezradil svedok incidentu.


Obvinenie doposiaľ nebolo vznesené žiadnej konkrétnej osobe. "Bližšie sa k prípadu nebudeme vyjadrovať, aby to nenarušilo priebeh samotného vyšetrovania," dodala Ligdayová. Ľudia z tejto bytovky priznali, že sa tu necítia bezpečne a podobné incidenty už zažili viackrát. "Tu stále chodia policajti," povedal svedok incidentu.


Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 PROSTŘENO
09:30 Súdna sieň
06:00 DEDIČSTVO
07:25 Panelák
08:45 Simpsonovci IV.
05:35 POLICAJTI V AKCII
06:35 POLICAJTI V AKCII
07:45 Prvé oddelenie
06:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
06:40 Tashiho svet
06:55 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
06:10 Valerian a město tisíce planet
08:35 Rodinný víkend
10:30 Blbec k večeři