Dvojnásobná tragédia. Nečakaná smrť matky stojí za zabitím jej štvormesačného syna

Dvojnásobná tragédia. Nečakaná smrť matky stojí za zabitím jej štvormesačného syna

ARIZONA / Náhla smrť matky spôsobila dvojnásobnú tragédiu. Žena spadla na svoje dieťa, ktoré sa pod ťarchou jej tela udusilo. Otec v tom čas spal a rodinku našiel až niekoľko hodín po tragickej smrti.

Matke z Arizony prišlo náhle zle. Podľa vyšetrovateľov zomrela nečakane rýchlo, pretože sa ani len nepokúsila zavolať si pomoc. V čase smrti s ňou bol aj štvormesačný syn.

Matkine bezvládne telo chlapčeka zavalilo a dieťa sa udusilo. "Je to veľká tragédia. Žene zrejme náhle zlyhalo srdce a spadla na svojho syna," priblížil detektív Greg Bacon z Tempe Police. 

V ten deň bola doma aj partner 38-ročnej ženy a otec malého Denariho. Smutnej udalosti však nedokázal zabrániť, pretože na poschodí spal po nočnej zmene. Zišiel dolu približne 6 hodín po tragédii.

"Išlo o funkčnú rodinu bez vzťahových problémov. Otec je zrejme tvrdo pracujúci muž, snažil sa zabezpečiť svoju rodinu. Vyjadrujeme mu úprimnú sústrasť," poznamenal Greg Bacon. 

Polícia vylúčila nehodu pri hre, či cudzie zavinenie. Príbuzní, priatelia i celá komunita súcití s rodinou a snažia sa pomôcť pri prekonaní ťažkých chvíľ.

Pravdepodobne ostrý spor medzi členmi rodiny vyústil do streľby, ktorá si vyžiadala dve obete. Dráma sa odohrala po skončení pohrebu. Viac sa dozviete vo videu: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Odporúčame

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 Ranné noviny
08:30 Bez servítky
05:15 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
07:00 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:25 Nákupné maniačky
06:20 Kutyil s.r.o.
07:15 Prvé oddelenie
05:05 Tashiho svet
05:20 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
05:35 Ruby z dúhy II.
05:35 Okruh
07:10 Helena
09:20 Cesta za králem trollů