Marína
8.12.2022
MIMORIADNE PÁTRANIE: Polícia hľadá synov Very Wisterovej (8,5)
Zdielať na

MIMORIADNE PÁTRANIE: Polícia hľadá synov Very Wisterovej (8,5)

BRATISLAVA / Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnom 8-ročnom Harlowovi Paxovi Hulshovi a 5-ročnom Theodoreovi Stevenovi Hulshovi, ktorých naposledy videli dňa 24.10.2019 v čase okolo 16:30 h v obchodnom centre na Einsteinovej ulici v Bratislave. Podľa informácií TV JOJ ide o synov moderátorky Very Wisterovej.

"Žiaľ, môžem vám potvrdiť informáciu o mojich nezvestných synoch. Včera ich otec zobral a odvtedy neviem, kde sú," povedala pre TV JOJ Vera Wisterová. 

Harlow Pax Hulsh je 142 cm vysoký, váha cca 30 kg, oči hnedej farby, vlasy hnedej farby cca 4 cm dlhé, rovné, po bokoch vyholená hlava. Chlapec mal oblečené tričko modrej farby s dlhým rukávom s nápisom na hrudi „GAP“, zelené maskáčové tepláky, tenisky s vyobrazením Pokémona žltej farby na boku.

Theodore Steven Hulsh je 120 cm vysoký, váha cca 20 kg, oči modrej farby, vlasy svetlohnedej farby kučeravé. Oblečené mal tričko modrej farby pásikavé s dlhým rukávom, tmavo modré tepláky, tenisky s vyobrazením Pokémona žltej farby na boku.

Ak ste chlapcov videli, pomôžte polícii a nahláste informácie, ktoré by mohli viesť k vypátraniu nezvestných osôb, na známom číslo polície 158 alebo osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, prípadne na facebookovej stránke

Súvisiace články

Najčítanejšie