Kamión narazil do odstavených áut. Dvaja mladíci utrpeli vážne poranenia

Kamión narazil do odstavených áut. Dvaja mladíci utrpeli vážne poranenia

TISOVEC / Nočná nehoda v meste Tisovec si vyžiadala zranenia dvoch mladých ľudí. Tí stáli pri zaparkovaných autách, do ktorých narazil kamión. Jedno z vozidiel skončilo v potoku.

Autá stáli odparkované oproti seba na kraji cesty, muži práve zapájali štartovacie káble, keď do jedného z vozidiel zozadu narazila cisterna. Kamionista si autá nevšimol, v tom čase sa mal pozerať do spätného zrkadla. Na kameru hovoriť nechcel. "Vodič kamióna neprispôsobil rýchlosť jazdy, dostatočne sa nevenoval vedeniu motorového vozidla a nesledoval situáciu v cestnej premávke, pričom narazil do odstaveného osobného motorového vozidla,"  informovala policajná hovorkyňa Mária Faltániová. 

Jedno ostalo stáť na ceste, druhé auto skončilo v potoku. 24-roční muži mali v tom čase stáť medzi oboma autami. Náraz zmietol aj ich. Zostali sedieť na zemi, nevedeli sa postaviť. Vodič cisterny privolal pomoc, zasahovali dve posádky záchranárov. Jakuba a Dominika previezli do nemocnice.

Podľa hovorkyne jeden z mužov utrpel poranenia v oblasti dolnej končatiny. Druhý sa sťažoval na bolesti ľavého boku. Malo by ísť o vážne zranenia. Jeden z nich má zlomeniny na obidvoch nohách, obidvaja sa však budú zo zranení liečiť niekoľko týždňov. "Jeden z pacientov musel podstúpiť operáciu. Zdravotný stav oboch je však stabilizovaný," uviedla hovorkyňa siete nemocníc Jana Fedáková.  Okolnosti dopravnej nehody už vyšetruje polícia, začali zároveň trestné stíhanie pre ublíženie na zdraví. Vodičovi kamiónu prítomnosť alkoholu v tele nezistili. ​

K vážnej dopravnej nehode došlo včera pri Prešove: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:30 DIVOKÉ KONE II.
07:10 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:10 Panelák
05:50 Profesionáli VI.
06:25 NAŠI IV.
06:50 POLICAJTI V AKCII
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
06:10 Albert spoznáva svet
06:25 Albert spoznáva svet
05:40 Angele a Tony
07:15 Útěk z polygamie
08:50 Lagerfeld - důvěrné