Mladíci v Liptovskom Mikuláši zničili autá na parkovisku, po nehode utiekli

Mladíci v Liptovskom Mikuláši zničili autá na parkovisku, po nehode utiekli

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ / Mladíci na tmavom Audi narazili v utorok večer do áut na parkovisku pred nákupným centrom v Liptovskom Mikuláši. Po nehode nielenže nezastavili, dokonca tam nechali auto a z miesta ušli.

V priebehu ostatných dvoch dní, ide už o druhý prípad úteku z miesta dopravnej nehody, ktorý riešia mikulášski policajti.

Aktuálny prípad je však zaujímavý v tom, že vinník nehody nechal na mieste svoje auto. To odstavil za autoumývarňou, pár desiatok metrov od miesta kolízie. Podľa svedkov vybehli z tmavého Audi dvaja mladíci a cez vysokú trávu sa brodili smerom k hlavnej ceste. Škodu, ktorú pri svojej krkolomnej jazde spôsobili dokumentovala polícia.

"Doposiaľ neznámy vodič viedol osobné motorové vozidlo Audi po miestnej komunikácii pri obchodnom dome. Následne z doposiaľ presne nezistených príčin prešiel do protismeru, kde narazil do dvoch odstavených motorových vozidiel Citroën a Ford," uviedol hovorca žilinskej polície Radko Moravčík. 

V čase nehody v nich nikto nesedel, majitelia boli na nákupoch. Za útek z miesta dopravnej nehody sa vodičovi uloží pokuta od 300 do 1 300 eur, zároveň si za volant nesadne minimálne jeden rok. Polícia už podľa našich zistení kontaktovala majiteľa tmavého Audi. Ten spolupracuje na objasňovaní nehody.

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

21:35 ČAU, LUJZA!
22:50 Myšlienky vraha VI.
23:50 DELUKSE
20:25 Za nepriateľskou líniou
22:50 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
22:50 Zradca
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas X.
22:55 ŽREBOVANIE
21:35 Sam a Max
22:00 Jahôdka a jej kamaráti I.
22:20 Požiarnik Sam VIII.
20:15 Fakjů pane učiteli
22:20 Mapy ke hvězdám
00:05 Město 44