Policajti stále pátrajú po mužovi, ktorý nožom dobodal dvoch mladých ľudí

Policajti stále pátrajú po mužovi, ktorý nožom dobodal dvoch mladých ľudí

ŽILINA / Ako prví sme v našich spravodajských reláciách informovali o tragédii, ktorá sa stala v Žiline na sídlisku Vlčince. V jednom z bytov prišiel o život 16-ročný chlapec. Ten sa len snažil ochrániť kamarátku, na ktorú mal potom, čo otvorila dvere, zaútočiť neznámy muž. Po mužovi pátrajú.

Podľa obyvateľov sídliska páchateľa niekto do vchodu pustil: "Že ide odpisovať hodiny ako elektrinu, tak že sa dostal dnuka," hovorí jeden z miestnych.

​Podľa obyvateľov sídliska mal neznámy muž zaútočiť zrejme nožom najskôr na 16-ročnú gymnazistku, tej pribehol na pomoc kamarát a zároveň spolužiak, ktorý sa ju snažil ochrániť: "Jeho zabil a ju dopichal."

"Chlapec utrpel mnohopočetné bodné rany záchranárom sa ho žiaľ aj napriek snahe nepodarilo zachrániť, dievča malo rezné rany v oblasti horných končatín, bolo mimo ohrozenia života," povedala Katarína Načiniaková, hovorkyňa záchrannej skupiny. 

Ľudia videli z paneláku utekať muža, v uliciach bolo včera popoludní množstvo ozbrojených policajtov, ktorí zrejme podozrivého muža hľadali. Polícia však stále nepotvrdila či ide skutočne o vraždu.

Pozrite si prvú správu o brutálnom útoku:

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

13:35 INKOGNITO
14:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
16:30 PRESTRETÉ
13:30 Simpsonovci IX.
14:35 POLICAJTI V AKCII
15:30 POLICAJTI V AKCII
13:50 Hawaii 5-0 X.
14:50 Dokázaná nevina
15:50 Dokázaná nevina
14:15 Zatancuj si s Nely
14:25 Rybičky Flip a Flap
14:30 Slávny lovec Pampalini
13:20 Rozchod
15:00 Sladko-slaná láska
16:35 Romantici