Tragédia pri Trnave. V garáži domu našli mŕtvych manželov

Tragédia pri Trnave. V garáži domu našli mŕtvych manželov

TRNAVA / Polícia zasahuje v Modranke (mestská časť Trnavy), kde v jednom z rodinných domov našli v garáži mŕtvy manželský pár. Pomoc privolala jedna z dvoch neplnoletých dcér. Na mieste je celý vyšetrovací tím.

​Podľa informácii TV JOJ políciu zalarmovala jedna z dcér manželského páru, ktorý v dome v Modranke býval. Všimla si na chodníku krvavé stopy. Po príchode na miesto polícia privolala na pomoc hasičov, aby otvorili dvere garáže, ktoré boli zamknuté zvnútra. 

Tam našli dve telá bez známky života. Podľa miestnych v dome žili manželia vo veku 47 a 50 rokov. Čo sa presne stalo je zatiaľ predmetom vyšetrovania. Podla informácii TV JOJ nasli na telách viaceré bodne zranenia. V garáži údajne našli aj nôž. Miestni tvrdia, že išlo o pokojnú rodinu s dvomi neplnoletými deťmi. Túto tragédiu si nevedia vysvetliť. 

Do domu dorazili aj kriminalisti. "Vyšetrovateľ vykonáva na mieste prvotné úkony a obhliadku miesta činu. Do úvahy prichádzajú viaceré verzie, ako mohlo prísť k úmrtiu ženy a muža," informovala polícia. Na mieste zasahujú aj policajní psychológovia, ktorí poskytuju pozostalým postraumatickú intervenciu.

Pozrite si archívnu reportáž o podobnom prípade: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

17:50 NOVÉ BÝVANIE
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
18:05 Späť v hre
19:55 ŽREBOVANIE
20:05 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
18:00 X Factor Veľká Británia XIV.
20:10 Dr. House V.
21:00 Dr. House V.
18:50 RIK spieva oslávencom
18:55 Viking Vicky
19:10 Ruby z dúhy I.
18:30 Moje druhá šance
20:15 Milenci těch druhých
22:10 Hotel Artemis