Tragédia pri Trnave. V garáži domu našli mŕtvych manželov

Tragédia pri Trnave. V garáži domu našli mŕtvych manželov

TRNAVA / Polícia zasahuje v Modranke (mestská časť Trnavy), kde v jednom z rodinných domov našli v garáži mŕtvy manželský pár. Pomoc privolala jedna z dvoch neplnoletých dcér. Na mieste je celý vyšetrovací tím.

​Podľa informácii TV JOJ políciu zalarmovala jedna z dcér manželského páru, ktorý v dome v Modranke býval. Všimla si na chodníku krvavé stopy. Po príchode na miesto polícia privolala na pomoc hasičov, aby otvorili dvere garáže, ktoré boli zamknuté zvnútra. 

Tam našli dve telá bez známky života. Podľa miestnych v dome žili manželia vo veku 47 a 50 rokov. Čo sa presne stalo je zatiaľ predmetom vyšetrovania. Podla informácii TV JOJ nasli na telách viaceré bodne zranenia. V garáži údajne našli aj nôž. Miestni tvrdia, že išlo o pokojnú rodinu s dvomi neplnoletými deťmi. Túto tragédiu si nevedia vysvetliť. 

Do domu dorazili aj kriminalisti. "Vyšetrovateľ vykonáva na mieste prvotné úkony a obhliadku miesta činu. Do úvahy prichádzajú viaceré verzie, ako mohlo prísť k úmrtiu ženy a muža," informovala polícia. Na mieste zasahujú aj policajní psychológovia, ktorí poskytuju pozostalým postraumatickú intervenciu.

Pozrite si archívnu reportáž o podobnom prípade: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

20:35 Domov slečny Peregrinovej pre neobyčajné deti
23:15 Nájomný vrah
01:00 Pravek útočí
20:10 Kráčajúca skala
22:00 Rozvod po francúzsky
00:30 SVET POD HLAVOU
20:10 Bez druhej šance
21:25 Bez druhej šance
22:40 C.S.I.: Kriminálka New York IV.
20:55 Príbehy dvoch myší II.
21:20 Bobove dobrodružstvá na pláži
21:35 Sam a Max
20:15 Fakjů pane učiteli 2
22:15 Reportér
00:15 Zoolander No. 2