Tragická nehoda na strednom Slovensku. Po zrážke auta s taxíkom zahynula 51-ročná žena

Tragická nehoda na strednom Slovensku. Po zrážke auta s taxíkom zahynula 51-ročná žena

BZENICA / Na hlavnej križovatke v obci Bzenica pri Žiari nad Hronom sa zrazilo osobné auto s taxíkom. Päťdesiatjedenročná spolujazdkyňa z osobného auta, ktoré sa po náraze prevrátilo na strechu, podľahla ťažkým zraneniam po prevoze do nemocnice. Záchranári z miesta odvážali aj vodičov oboch vozidiel.

Nehoda sa stala priamo v obci, na hlavnej križovatke. Päťdesiatšesťročný vodič Felicie išiel smerom od Vyhní, prichádzal z vedľajšej cesty a nedal prednosť taxíku. Šesťdesiatročný vodič idúci po hlavnej ceste tak už nestihol zareagovať a došlo k zrážke. Náraz bol silný, Feliciu s dvojčlennou posádkou odhodilo mimo cesty, vozidlo sa prevrátilo na strechu.

"Sme zistili ,že sa jedná o zrážku dvoch vozidiel, jedna osoba už bola mimo vozidla v opatere záchranárov," opísal hasič Miroslav Krajči. Záchranári pomáhali všetkým trom účastníkom nehody. Do nemocnice postupne odviezli dvojicu z prevrátenej felície ako aj 60-ročného vodiča taxíka.

Nehoda skončila s fatálnymi následkami. Päťdesiatjedneročná spolujazdkyňa z osobného auta podľahla ťažkým zraneniam po prevoze do nemocnice. Polícia okolnosti nehody vyšetruje, no podľa všetkého išlo o nesprávny spôsob jazdy cez križovatku a nedanie prednosti v jazde vozidlám prichádzajúcim po hlavnej ceste

Zdroj: noviny.sk

Prečítajte si tiež

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

21:45 INKOGNITO
23:10 SEDEM
00:05 PRÁZDNINY III.
22:55 Nájomný vrah
01:00 It's Always Sunny in Philadelphia XIII.
01:30 It's Always Sunny in Philadelphia XIII.
22:40 Spravodlivosť v krvi VII.
23:45 Paranormálne záhady V.
00:45 Bez druhej šance
22:50 Volám sa Caillou V.
23:15 Fix a Foxi II.
23:40 Albert spoznáva svet
22:15 Gringo: Zelená pilule
00:20 Milenci těch druhých
01:55 Mrtví a neklidní