Tragická nehoda na strednom Slovensku. Po zrážke auta s taxíkom zahynula 51-ročná žena

Tragická nehoda na strednom Slovensku. Po zrážke auta s taxíkom zahynula 51-ročná žena

BZENICA / Na hlavnej križovatke v obci Bzenica pri Žiari nad Hronom sa zrazilo osobné auto s taxíkom. Päťdesiatjedenročná spolujazdkyňa z osobného auta, ktoré sa po náraze prevrátilo na strechu, podľahla ťažkým zraneniam po prevoze do nemocnice. Záchranári z miesta odvážali aj vodičov oboch vozidiel.

Nehoda sa stala priamo v obci, na hlavnej križovatke. Päťdesiatšesťročný vodič Felicie išiel smerom od Vyhní, prichádzal z vedľajšej cesty a nedal prednosť taxíku. Šesťdesiatročný vodič idúci po hlavnej ceste tak už nestihol zareagovať a došlo k zrážke. Náraz bol silný, Feliciu s dvojčlennou posádkou odhodilo mimo cesty, vozidlo sa prevrátilo na strechu.

"Sme zistili ,že sa jedná o zrážku dvoch vozidiel, jedna osoba už bola mimo vozidla v opatere záchranárov," opísal hasič Miroslav Krajči. Záchranári pomáhali všetkým trom účastníkom nehody. Do nemocnice postupne odviezli dvojicu z prevrátenej felície ako aj 60-ročného vodiča taxíka.

Nehoda skončila s fatálnymi následkami. Päťdesiatjedneročná spolujazdkyňa z osobného auta podľahla ťažkým zraneniam po prevoze do nemocnice. Polícia okolnosti nehody vyšetruje, no podľa všetkého išlo o nesprávny spôsob jazdy cez križovatku a nedanie prednosti v jazde vozidlám prichádzajúcim po hlavnej ceste

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

17:50 NOVÉ BÝVANIE
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
18:05 Späť v hre
19:55 ŽREBOVANIE
20:05 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
18:00 X Factor Veľká Británia XIV.
20:10 Dr. House V.
21:00 Dr. House V.
18:50 RIK spieva oslávencom
18:55 Viking Vicky
19:10 Ruby z dúhy I.
18:30 Moje druhá šance
20:15 Milenci těch druhých
22:10 Hotel Artemis