Tragická nehoda na strednom Slovensku. Po zrážke auta s taxíkom zahynula 51-ročná žena

Tragická nehoda na strednom Slovensku. Po zrážke auta s taxíkom zahynula 51-ročná žena

BZENICA / Na hlavnej križovatke v obci Bzenica pri Žiari nad Hronom sa zrazilo osobné auto s taxíkom. Päťdesiatjedenročná spolujazdkyňa z osobného auta, ktoré sa po náraze prevrátilo na strechu, podľahla ťažkým zraneniam po prevoze do nemocnice. Záchranári z miesta odvážali aj vodičov oboch vozidiel.

Nehoda sa stala priamo v obci, na hlavnej križovatke. Päťdesiatšesťročný vodič Felicie išiel smerom od Vyhní, prichádzal z vedľajšej cesty a nedal prednosť taxíku. Šesťdesiatročný vodič idúci po hlavnej ceste tak už nestihol zareagovať a došlo k zrážke. Náraz bol silný, Feliciu s dvojčlennou posádkou odhodilo mimo cesty, vozidlo sa prevrátilo na strechu.

"Sme zistili ,že sa jedná o zrážku dvoch vozidiel, jedna osoba už bola mimo vozidla v opatere záchranárov," opísal hasič Miroslav Krajči. Záchranári pomáhali všetkým trom účastníkom nehody. Do nemocnice postupne odviezli dvojicu z prevrátenej felície ako aj 60-ročného vodiča taxíka.

Nehoda skončila s fatálnymi následkami. Päťdesiatjedneročná spolujazdkyňa z osobného auta podľahla ťažkým zraneniam po prevoze do nemocnice. Polícia okolnosti nehody vyšetruje, no podľa všetkého išlo o nesprávny spôsob jazdy cez križovatku a nedanie prednosti v jazde vozidlám prichádzajúcim po hlavnej ceste

Zdroj: noviny.sk

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

12:50 INKOGNITO
14:00 NIKTO NIE JE DOKONALÝ
15:35 Extrémni žgrloši III.
12:30 NA CHALUPE
14:10 Prvé oddelenie
14:40 EXTRÉMNE PRÍPADY
12:50 Hawaii 5.0 VIII.
13:45 Kosti
14:30 Dr. House VII.
13:05 Ruby z dúhy I.
13:25 Viking Vicky
13:35 Viking Vicky
12:55 Cesta za králem trollů
14:50 Který je ten pravý?
16:40 Red Dog - psí legenda