Vodička vletela autom priamo pod kolesá kamióna. Vyťahovať ju museli hasiči

Vodička vletela autom priamo pod kolesá kamióna. Vyťahovať ju museli hasiči

MEDVEĎOV / Vodička vletela autom priamo pod kolesá kamióna v protismere. Išla za iným nákladiakom a tesne pred križovatkou odbočila doľava bez toho, aby vedela, čo sa deje na ceste. Desiatky ton ťažký kolos vrazil do boku auta na mieste spolujazdca.

Cesta 40-ročnej vodičky z Maďarska skončila na poli pri Medveďove. Z vozovky ju zmietol kamión idúci vo svojom jazdnom pruhu v protismere. Z neznámeho dôvodu odbočila z hlavnej cesty doslova pod jeho kolesá. 

"Ja som išiel od Veľkého Medera, ďalší kamión išiel oproti, ona išla tesne za ním a v tom momente zabočila doľava – ona ma nevidela, ja som nevidel ju, proste z ničoho nič zabočila doľava, priamy náraz, nebola šanca s tým niečo robiť," opisuje udalosti vodič kamiónu. 

Zakliesnená vodička

Vodička mala v aute aj detskú sedačku, ale tentoraz sa v ňom viezla sama. Desiatky ton ťažký, naložený kamión vrazil do boku osobného auta. Našťastie na sedadle spolujazdca nikto nesedel. Obe autá náraz vymrštil do kukurice pri ceste. "Po príchode na miesto zásahu sme zistili prieskumom, že vodička je zakliesnená, pomocou hydraulického náradia sme ju vyslobodili," uviedol Juraj Horváth z hasičského zboru. 

Neuveriteľné šťastie 

Zranenú vodičku záchranári previezli do dunajskostredskej nemocnice, je priam neuveriteľné, že po zrážke s kamiónom idúcim v plnej povolenej rýchlosti má len zlomenú ruku a zápästie. "Podľa predbežnej lekárskej správy by nemalo ísť o ťažké zranenie. Vodič kamióna neutrpel zranenia, alkohol polícia u neho nezistila. Nehoda je v štádiu vyšetrovania," informuje hovorkyňa policajného zboru Mária Linkešová. 

Vážna nehoda sa stala aj v stredu v hlavnom meste. Vodička dostala šmyk a narazila do autobusu. Momentálne je v umelom spánku: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:20 SUPERMAMA
05:25 Graceland III.
06:05 Planéta bez ľudí II.
06:45 Prvé oddelenie II.
05:25 Súdna sieň
06:05 TIPOS INFO
06:10 Profesionáli II.
05:05 Robošváb
05:30 Sherm a jeho mikróby
05:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
06:30 Zkratky ke štěstí
08:20 Je prostě báječná
10:05 Anděl v utajení