Je muž, ktorého usmrtil vlak, tréner futbalistov Malatinský?

Je muž, ktorého usmrtil vlak, tréner futbalistov Malatinský?

BRATISLAVA / Už niekoľko dní je nezvestný tréner Slovenskej futbalovej reprezentácie do 18 rokov, Milan Malatinský. Podľa portálu šport24 Malatinského našli mŕtveho v stredu 16. mája po zrážke s vlakom v Českej republike neďaleko mesta Břeclav. Polícia zatiaľ oficiálne túto informáciu nepotvrdila.

Tréner futbalovej osemnástky je nezvestný deväť dní. Odišiel na neznáme miesto deň pred finálovým zápasom na Slovakia Cuper proti českej reprezentácii. Malatinský opustil svoje mužstvo v Senci, kde sa turnaj hral. Finálový zápas už nemal kormidlovať. Údajne totiž porušil podmienky zmluvy so Slovenským futbalovým zväzom. Po Malatinskom bolo od stredy vyhlásené pátranie. Policajti z trnavského kraja muža hľadali od minulého víkendu v okolí obce Brestovany, no žiaľ neúspešne.

V stredu 16. mája neďaleko českého mesta Břeclav vlak zrazil neznámeho muža. Podľa portálu šport24 ide o nezvestného Milana Malatinského. "V ranných hodinách došlo v Břeclavi k tragickej udalosti. Prechádzajúci vlak zrazil muža, ktorý vstúpil do koľajiska," uviedla hovorkyňa polície Juhomoravského kraja Kamila Haraštová.

Česká polícia zatiaľ oficiálne nepotvrdila identitu muža. To, či ide naozaj o nezvestného Milana Malatinského musí potvrdiť ďalšie skúmanie. "Zatiaľ nemôžeme potvrdiť totožnosť. Čakáme na výsledky expertíz," dodala Haraštová.

Zdroj: noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:10 POLICAJTI V AKCII
05:00 NIKTO NIE JE DOKONALÝ
06:10 Bučkovci 2 - Slnko, seno, dedina
07:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:00 Súdna sieň
05:35 POLICAJTI V AKCII
06:20 Profesionáli
05:05 Robošváb
05:30 Sherm a jeho mikróby
05:45 Bobove dobrodružstvá na pláži
05:55 Poslední templář
07:30 Jezdkyně
09:20 Bobule