Cez cestu šla mimo priechodu. Študentka skončila s prasknutou lebkou v nemocnici

Cez cestu šla mimo priechodu. Študentka skončila s prasknutou lebkou v nemocnici

KRÁĽOVSKÝ CHLMEC / Študentku (17) vo štvrtok popoludní zrazilo auto. Nehoda sa stala pri gymnáziu v Kráľovskom Chlmci (okres Trebišov), ktoré dievča navštevuje. Mimo priechodu pre chodcov ju zachytil 45-ročný vodič. Školáčku museli leteckí záchranári pre vážne zranenie hlavy ešte večer transportovať do Košíc.

Vivien sa práve vracala zo školy domov, keď ju zrazilo auto. "Ja som vyšiel von a ona tam bola odpadnutá a celá zakrvavená," hovorí svedok nehody. K nehode došlo mimo priechodu pre chodcov. Školáčka, ktorá podľa svedkov mala na ušiach slúchadlá, chcela prejsť na druhú stranu cesty, keď ju bočnou časťou auta zachytil 45-ročný vodič.

"Hrala sa s mobilom, takže vraj ani nevedela, že auto ide. Toľko som počul," vraví obyvateľ obce. Mladú Vivien náraz odhodil na kapotu auta. Podľa svedkov sa po dopade na cestu nehýbala a ani nekomunikovala. Zranenému dievčaťu prišli na pomoc záchranári a po ošetrení ju previezli do trebišovskej nemocnice. O pár hodín neskôr ju leteckí záchranári s vážnymi zraneniami transportovali do Košíc.

"Posádka leteckých záchranárov previezla 17 ročnú pacientku, ktorá bola po dopravnej nehode s poranením hlavy a početnými zlomeninami v stabilizovanom stave pri vedomí," informuje hovorkyňa leteckých záchranárov, Zuzana Hopjaková. U vodiča policajti alkohol nezistili a chodkyni bola na zistenie požitia alkoholu odobratá krv. Vinníka dopravnej nehody by malo určiť až ďalšie vyšetrovanie.

Pozrite si reportáž o nehode, ktorú spôsobila mačka: 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

08:30 Súdna sieň
09:30 Súdna sieň
10:40 NOVÉ BÝVANIE
08:20 Varí vám to
09:15 Stratené duše II.
10:10 Stratené duše III.
08:50 Nákupné maniačky
10:15 Prvé oddelenie
10:55 Skutočné paničky z Orange County IX.
08:40 Oskar v balóne
09:00 Rybičky Flip a Flap
09:05 Sníček
08:05 Kuchař srdcem
09:50 Poslední odkaz
11:40 Hačikó: Příběh psa