Maskovaní muži prepadli banku. Polícia prosí o pomoc pri pátraní

Maskovaní muži prepadli banku. Polícia prosí o pomoc pri pátraní

ŠAĽA / Dvaja maskovaní lupiči vylúpili banku v Šali. Stalo sa to v stredu dopoludnia. Páchatelia pod hrozbou použitia zbrane žiadali od zamestnancov peniaze. Chceli aj hotovosť, ktorá bola v trezore.

K lúpeži došlo v tejto banke okolo desiatej, do vnútra vošli dvaja maskovaní muži. Banku prepadli lupiči s pištoľou v rukách, pýtali všetky peniaze nielen z pokladní, ale aj trezora. Ten sa však len pomaly otváral, čo sa im zrejme nepozdávalo. Napokon ulúpili iba eurá, ktoré boli v pokladniach. Svedkovia si lupičov všimli ako z miesta utekali, následne mali nasadnúť do auta a zmiznúť.

Malo by ísť o auto tmavej farby a podľa svedkov išlo smerom na Galantu. Krátko po čine boli policajné hliadky rozmiestnené na prístupových cestách. Okolie prehľadával aj policajný pes. Hovorilo sa aj o tom, že lupič nehovorili dobre po slovensky a akoby mali srbský prízvuk. Podľa informácií z prostredia polície si páchatelia z banky odniesli vyše 9000 eur.

Polícia získala zábery podozrivých osôb z bezpečnostných kamier, majú aj zábery podozrivého vozidla. Ak by ste lupičov spoznali alebo vedeli poskytnúť informácie kontaktujte políciu. Informácie k totožnosti, pohybe alebo pobyte je možné podať polícii na t.č. 158, prípadne na ktoromkoľvek policajnom útvare.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25 ŠPORT
19:45 Profesionáli VII.
20:35 Najdlhšia jazda
23:05 Festivalové minúty
19:35 Prvé oddelenie II.
20:10 Dr. House VI.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas
19:35 Fix a Foxi
20:00 Príbehy dvoch myší
20:25 Robošváb IV.
18:35 Poslední templář
20:15 FILM TÝDNE: PREMIÉRA: Mapy ke hvězdám
22:15 Kolonie