FOTO: Po zrážke s kamiónom zomrela trojčlenná rodina s dieťaťom

FOTO: Po zrážke s kamiónom zomrela trojčlenná rodina s dieťaťom

RUŽOMBEROK / V noci o štvrť na dve sa pri Ružomberku stala tragická dopravná nehoda. Po zrážke s kamiónom zomreli traja ľudia, vrátane bábätka, ktoré nemalo ani mesiac.

Nehoda sa stala kilometer pred Ružomberkom smerom od Martina pred pol druhou v noci. V aute sedela trojčlenná rodina s bábätkom. Podľa kamionistu 30-ročný vodič osobného auta vošiel do protismeru. Kamión sa im snažil vyhnúť, skončil mimo cesty. "Ja som nemal času na nič, sme sa stretli a už som to ťahal doľava," spomínal na strašný moment vodič kamiónu. 

Kamión plne naložený plechmi, skončil mimo cesty. V osobnom aute zostala po silnom náraze uväznená mladá rodina. Tridsaťročný muž, o rok staršia spolujazdkyňa a ich len niekoľkotýždňové bábätko, žiaľ, na mieste zraneniam podľahli. "Ja som videl len toho za volantom a až potom, keď prišli hasiči hovorili, že ešte tam niekto je vzadu, ja som sa na to radšej ani nepozeral," dodal kamionista, ktorý si myslí, že vodič osobného auta zrejme dostal mikrospánok. 

"U vodiča nákladného motorového vozidla alkohol vykonanou dychovou skúškou zistený nebol. U nebohého vodiča bude vykonaná pitva," informoval hovorca policajného zboru Radko Moravčík. Tento frekventovaný úsek na viac ako štyri hodiny úplne uzavreli. Neskôr sprejazdnili jedne pruh. 

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:20 INFORMÁCIE PRE TIPUJÚCICH
20:25 ŠPORT
19:45 Profesionáli VII.
20:35 Najdlhšia jazda
23:05 Festivalové minúty
19:35 Prvé oddelenie II.
20:10 Dr. House VI.
21:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas
20:00 Príbehy dvoch myší
20:25 Robošváb IV.
20:50 Sherm a jeho mikróby
18:35 Poslední templář
20:15 FILM TÝDNE: PREMIÉRA: Mapy ke hvězdám
22:15 Kolonie