VIDEO: Záznam z kamery ukazuje smrť Slováka v Amerike

VIDEO: Záznam z kamery ukazuje smrť Slováka v Amerike

ATLANTA / Od vraždy 31-ročného Slováka v americkej Atlante uplynul už týždeň. Tamojšia polícia stále nepozná totožnosť štyroch mužov, ktorí ho prepadli a zabili. V médiách zverejnili video, ktoré zachytáva páchateľov.

Tridsaťjedenročný Martin pôvodom z východného Slovenska zastavil na benzínovej pumpe. V tom k jeho autu prišli 4 muži. Chceli mu ukradnúť auto. Jeden z nich naňho vystrelil zo strany spolujazdca. Postrelený mladík z posledných síl išiel do predajne pre pomoc. Ešte pred príchodom záchranárov zraneniu podľahol. "Nerozumiem, prečo iba nevzali auto. Prečo ho museli zastreliť," povedal obyvateľ Atlanty Jonathan Crowd.

Polícia v Atlante vyhlásila po štyroch mužoch pátranie. Jedna z výziev je aj priamo na obchode benzínovej pumpy, kde sa tragédia stala. Martin prišiel o život pre auto, ktorým páchatelia po čine z miesta utiekli.

Nebohý mladík vyrastal na Slovensku. Keď mal 17 rokov, jeho rodina odišla žiť za veľkú mláku. "Dostali víza alebo čo a vtedy bola taká doba, že bol problém sa tam dostať," hovorí ich bývalý sused Michal. Martin bol talentovaný umelec. V Amerike si chcel splniť svoj veľký sen. Je to už 15 rokov, čo odišiel zo Slovenska. Napriek tomu správa o smrti zasiahla aj rodákov a bývalých susedov. 

Zdroj: noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

10:30 Slovensko - Spojené arabské emiráty
11:30 Slovensko - Spojené arabské emiráty
12:25 NOVINY O 12:00
11:00 Prvé oddelenie
11:30 PÁLI VÁM TO
12:30 Vyvolení - Dom snov
10:25 SLADKÝ ŽIVOT
11:35 Kosti VI.
13:30 JAG III.
11:05 Fix a Foxi II.
11:35 Príbehy dvoch myší II.
12:00 Albert spoznáva svet
10:05 Moje krásná učitelka
11:50 O(d)puštění
13:25 Něco na těch mužích je