VIDEO: Záznam z kamery ukazuje smrť Slováka v Amerike

VIDEO: Záznam z kamery ukazuje smrť Slováka v Amerike

ATLANTA / Od vraždy 31-ročného Slováka v americkej Atlante uplynul už týždeň. Tamojšia polícia stále nepozná totožnosť štyroch mužov, ktorí ho prepadli a zabili. V médiách zverejnili video, ktoré zachytáva páchateľov.

Tridsaťjedenročný Martin pôvodom z východného Slovenska zastavil na benzínovej pumpe. V tom k jeho autu prišli 4 muži. Chceli mu ukradnúť auto. Jeden z nich naňho vystrelil zo strany spolujazdca. Postrelený mladík z posledných síl išiel do predajne pre pomoc. Ešte pred príchodom záchranárov zraneniu podľahol. "Nerozumiem, prečo iba nevzali auto. Prečo ho museli zastreliť," povedal obyvateľ Atlanty Jonathan Crowd.

Polícia v Atlante vyhlásila po štyroch mužoch pátranie. Jedna z výziev je aj priamo na obchode benzínovej pumpy, kde sa tragédia stala. Martin prišiel o život pre auto, ktorým páchatelia po čine z miesta utiekli.

Nebohý mladík vyrastal na Slovensku. Keď mal 17 rokov, jeho rodina odišla žiť za veľkú mláku. "Dostali víza alebo čo a vtedy bola taká doba, že bol problém sa tam dostať," hovorí ich bývalý sused Michal. Martin bol talentovaný umelec. V Amerike si chcel splniť svoj veľký sen. Je to už 15 rokov, čo odišiel zo Slovenska. Napriek tomu správa o smrti zasiahla aj rodákov a bývalých susedov. 

Zdroj: noviny.sk

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

10:10 Prázdniny pre psa
12:00 Let Fénixa
14:20 Princ z Perzie: Piesky času
10:25 Dnes ja, zajtra ty!
12:45 VŠETKO ČO MÁM RÁD
15:30 X Factor Veľká Británia XIV.
09:50 Naj bývanie Miami
12:00 Skorumpovaní poliši
13:15 C.S.I. CYBER: Vraždy cez internet II.
10:25 Tom a Keri
10:35 Sherm a jeho mikróby
10:50 Bobove dobrodružstvá na pláži
09:15 Příběhy ze Země Oz: Dorotčin návrat
11:00 S tváří anděla
12:55 Počátek Země Nezemě