Konflikt dvoch mužov na ceste skončil zrážkou s autom. Mladík utrpel vážne poranenia

Konflikt dvoch mužov na ceste skončil zrážkou s autom. Mladík utrpel vážne poranenia

ŽEHRA / Najprv to bola menšia roztržka dvoch osadníkov uprostred cesty pri žehrianskej osade. Nebezpečenstvo okoloidúcich áut si zrejme neuvedomili. Jeden z nich na to napokon doplatil. Vodič z levočského okresu ho totiž čelne nabral s felíciou. Nasledujúce zábery nie sú vhodné pre maloletých divákov.

Na záberoch je vidieť ako sa dvaja muži hádali na ceste a auto, ktoré sa ich snažilo obísť v protismere. No zrejme si ho muži nevšimli a jeden z nich skončil pod kolesami auta. 

Po náraze skončil mladík približne 25 metrov od miesta zrážky. Podľa osadníkov mu išla krv z uší aj úst, bol pri vedomí. Vodič si osadníkov na ceste všimol, preto pribrzdil a ich obchádzal. No vtedy mu Tomáš vošiel do cesty. "Vrátil sa do pravého pruhu a naraz mi skočil. A to už by som ani nezabrzdil ani nič," vysvetľuje vodič. 

Nebezpečný úsek cesty

Vodič z pochopiteľných príčin pri osade nezastal, ale ponáhľal sa rovno na políciu. Podľa svedkov už osadníci aj pred nehodou kopali do okoloidúcich áut. Tomášovi na mieste pomáhali záchranári. Momentálne je hospitalizovaný na chirurgickom oddelení. Tomáš leží v nemocnici so zlomeninou panvy, rebier a tvárových kostí z nárazu na kapotu auta. Osadníci tvrdia, že vodič išiel príliš rýchlo. Či je to pravda, bude musieť zistiť súdny znalec. Cesta medzi Spišskými Vlachmi a Spišským podhradím je medzi miestnymi známa tým, že sa tam často prechádzajú osadníci vo väčších skupinách. Pre vodičov je to nebezpečná situácia.

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Najnovšie na JOJ.SK

Prečítajte si tiež

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

14:30 Vražedné čísla
15:30 Vražedné čísla
16:30 Dr. Dokonalý
14:55 Profesionáli III.
15:55 Simpsonovci IV.
16:25 Simpsonovci IV.
14:00 Dr. House I.
15:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII.
16:00 Vražedné Miami II.
14:50 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
15:05 Ruby z dúhy I.
15:25 Strážca vesmíru Roger
14:50 Blbec k večeři
16:55 Příliš pozdě na loučení
18:35 Životy svatých 2/2