Jasno
21°
Bratislava
Berta
2.7.2022
Mladíci v trolejbuse surovo zmlátili muža (40)
Zdielať na
Krimi

Mladíci v trolejbuse surovo zmlátili muža (40)

PREŠOV / Cestujúci v jednom z prešovských trolejbusov boli svedkami brutálnej bitky. Traja mladíci vo veku okolo osemnásť rokov sa pustili do štyridsaťročného muža. Pred očami ostatných cestujúcich ho zmlátili do krvi. Niektorí sa len prizerali, niektorí kričali a políciu zavolali až po útoku. Len jeden z nich sa napadnutého muža zastal. Agresívni mladíci však boli v presile a incident opisujú po svojom.

Celý incident zachytil jeden z cestujúcich. Muž v strednom veku v obkľúčení troch mladíkov schytáva kopance a jednu ranu za druhou. Muži neprestávajú, ani keď už ma muž na rukách krv.

Stalo sa to v linke číslo 8. Incident sa začal, keď bol trolejbus akurát v centre mesta.

Mestský dopravný prostriedok bol plný ľudí. Niektori svedkovia hovoria že muž v strednom veku nechtiac stúpil na nohu jednému z trojice mladíkov. Sám napadnutý polícii tvrdil, že mladíkov len chcel upozorniť na to aby sa správali slušne. To malo vyprovokovať neprimeraný útok.

Bitku nakrútili

Na zastávke to pokračovalo. Podľa polície útočníci vystúpili a so sebou strhli aj dobitého muža. Pozrite si video:

UPOZORNENIE: Obsah videa nie je vhodný pre maloletých a mladistvých čitateľov

Aj tam ho podľa výpovedí svedkov bili hlava nehlava. V útoku pokračovali i keď autobus odišiel. Na vlastné oči to videla žena, ktorá stála na druhej strane cesty.

Jeden z trojice mladíkov tvrdí, že sa všetko stalo inak. Vraj sa len bránili.

Nik nezasiahol

Na videu je vidieť, že sa jeden z cestujúcich snažil mladíkov zastaviť, no boli v presile. Ostatní kričali, ale nik priamo nezasiahol. Napadnutý muž je už po ošetrení v nemocnici doma. Tvár má samú modrinu. Z toho čo sa stalo je otrasený.

Trojica mladíkov je podozrivá z trestného činu výtržníctva. Video z útoku má aj polícia. Tá preveruje podľa našich informácií aj vyhrážky, ktoré pri brutálnom útoku padli.

Zdielať na

Najčítanejšie