Vo Vysokých Tatrách sa vlak zrazil s autom. Dopravu prerušili
Máte vypnuté reklamy
Vďaka financiám z reklamy prinášame kvalitné a objektívne informácie. Povoľte si prosím zobrazovanie reklamy na našom webe. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.
VLAK VRAZIL DO DODÁVKY NA PRIECESTÍ
STARÝ SMOKOVEC / Na železničnom priecestí medzi zastávkami Pod Lesom a Starý Smokovec sa v piatok 7. augusta popoludní zrazil osobný vlak s osobným autom. Pri nehode sa cestujúci vo vlaku nezranili, železničnú dopravu však dočasne prerušili a v úseku premávala náhradná autobusová doprava. Okolnosti zrážky vyšetrujú príslušné orgány.
Na železničnom priecestí medzi zastávkami Pod Lesom a Starý Smokovec došlo popoludní k zrážke osobného vlaku s motorovým vozidlom. Pri nehode sa našťastie nikto z cestujúcich vo vlaku nezranil.
K nehode došlo popoludní
Zrážka osobného vlaku s autom sa stala približne o 16.15 h na železničnom priecestí v úseku Pod Lesom – Starý Smokovec. Podľa hovorcu Železničnej spoločnosti Slovensko (ZSSK) Jána Bačeka pri incidente neutrpeli cestujúci vo vlaku žiadne zranenia.
Po nehode bola železničná doprava na dotknutom úseku dočasne prerušená, aby mohli záchranné zložky a príslušné orgány zadokumentovať miesto udalosti a vykonať potrebné úkony. „Pre cestujúcich je zabezpečená náhradná autobusová doprava,“ uviedol hovorca ZSSK.
Príčiny nehody vyšetrujú
Presné okolnosti zrážky sú predmetom ďalšieho vyšetrovania. Železničná doprava bude obnovená po ukončení dokumentovania nehody a uvoľnení trate.
Muž prežil zrážku s vlakom. Pozrite si reportáž k tejto téme: