Skoro jasno
26°
Bratislava
Magdaléna
22.7.2026
Dvojročný chlapec cestoval sám vlakom z Bratislavy do Trnavy. Mama nestihla nastúpiť
Zdielať na

Dvojročný chlapec cestoval sám vlakom z Bratislavy do Trnavy. Mama nestihla nastúpiť

Archívne video Archívna reportáž

Kontroly vo vlakoch

TRNAVA / Nezvyčajný prípad riešili policajti na železničnej stanici v Trnave. Dvojročný chlapec cestoval vlakom z Bratislavy do Trnavy sám po tom, čo jeho mama tesne pred odchodom súpravy spadla a nestihla nastúpiť. O prípade informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave.

Dieťa zostalo vo vlaku, mama na nástupišti

Polícia prijala v utorok (21.7.) popoludní oznámenie o malom dieťati, ktoré sa samo nachádzalo vo vlaku smerujúcom z Bratislavy do Trnavy. Podľa doterajších informácií chlapček nastúpil do vlaku v Bratislave, no jeho mama už do odchádzajúcej súpravy nenastúpila.

Policajti chlapca prevzali v Trnave

Po príchode vlaku na železničnú stanicu v Trnave si dieťa prevzali policajtky od pracovníčky železníc. "Po príchode na Železničnú stanicu Trnava si naše policajtky chlapčeka od zamestnankyne železníc prevzali a odniesli ho na policajné oddelenie," uviedla trnavská krajská polícia.

Chlapec následne počkal na policajnom oddelení na príchod ďalšieho vlaku z Bratislavy. Tým dorazila aj jeho mama, ktorá si ho následne prevzala od železničných policajtov.

"Tam počkal na príchod ďalšieho vlaku z Bratislavy, ktorým sa doviezla aj jeho mama a prevzala si ho od železničných policajtov," doplnila polícia.

Súvisiace články

Najčítanejšie správy