Na ceste pri Gabčíkove prekročil vodič (26) rýchlosť o 83 km/h
Máte vypnuté reklamy
Vďaka financiám z reklamy prinášame kvalitné a objektívne informácie. Povoľte si prosím zobrazovanie reklamy na našom webe. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.
História rýchlosti jazdy
DUNAJSKÁ STREDA / Dvadsaťšesťročný slovenský vodič prekročil na ceste medzi mestom Gabčíkovo a obcou Ňárad maximálnu povolenú rýchlosť o 83 kilometrov za hodinu (km/h). Dostal blokovú pokutu. TASR o tom informovala vedúca oddelenia komunikácie a prevencie Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave Zlatica Antalová.
Policajti zastavili aj ďalších vodičov
Policajná hliadka z Dunajskej Stredy zastavila počas služby aj ďalších dvoch vodičov, ktorí výrazne prekročili maximálnu povolenú rýchlosť. Päťdesiatosemročný maďarský vodič išiel na tom istom úseku rýchlosťou 114 km/h a 38-ročný vodič z Maďarska prechádzal cez obec Čiližská Radvaň rýchlosťou 103 km/h.