Útoky na bankomaty pokračujú. Policajti zasahovali v Bernolákove
Máte vypnuté reklamy
Vďaka financiám z reklamy prinášame kvalitné a objektívne informácie. Povoľte si prosím zobrazovanie reklamy na našom webe. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.
BERNOLÁKOVO / Policajti zasahovali v noci na piatok pri poškodenom bankomate v Bernolákove. Incident sa stal na Slnečnicovej ulici pri predajni potravín.
Krátko po 03.45 hod. prijala polícia oznámenie na linke 158 o poškodenom bankomate osadenom vo vonkajšej časti predajne. Na miesto boli okamžite vyslané policajné hliadky. Podľa doterajších informácií mali bankomat poškodiť doposiaľ neznámi páchatelia. Okolnosti prípadu aktuálne preverujú policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave.
Poškodený bankomat v Bernolákove
Vyšetrovanie sa zameriava aj na zistenie rozsahu škôd spôsobených na bankomate a samotnej budove predajne. Polícia zatiaľ neposkytla bližšie informácie o spôsobe poškodenia ani o tom, či sa páchatelia pokúsili dostať k hotovosti. „Bližšie informácie poskytneme, akonáhle to procesná situácia vo vyšetrovaní umožní,“ uviedol hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Lukáš Pecek. Vyšetrovanie prípadu pokračuje.
Na mieste je aj redaktor Juraj Hajdin, jeho reportáž si budete môcť pozrieť o 19.00 h v relácii Krimi.