Znepokojivý nález v Rusovciach: V lesoparku objavili telo muža
Máte vypnuté reklamy
Vďaka financiám z reklamy prinášame kvalitné a objektívne informácie. Povoľte si prosím zobrazovanie reklamy na našom webe. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.
POD TROSKAMI NAŠLI TELO
BRATISLAVA / Polícia v Rusovciach našla v stredu (11. 3.) telo neznámeho muža v miestnom lesoparku a okamžite začala vyšetrovanie. Príčina smrti a okolnosti, za ktorých k úmrtiu došlo, sú zatiaľ nejasné.
Policajti z Okresného riaditeľstva Policajného zboru Bratislava V preverujú prípad nálezu tela muža, ktorého totožnosť zatiaľ nie je známa. Telo objavili v lesoparku v bratislavskej mestskej časti Rusovce.
Okolnosti vyšetruje polícia
Oznámenie o náleze prijala polícia na tiesňovej linke 158 krátko pred 14. hodinou. Na miesto bola okamžite vyslaná policajná hliadka, ktorá po príchode informáciu preverila a nález potvrdila.
Presná príčina smrti muža, ako aj okolnosti, za ktorých k úmrtiu došlo, sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.