Zatiahnuté
Bratislava
Oto
5.12.2025
Polícia zasahuje: Muž sa zabarikádoval a hrozí zapálením domu
Zdielať na

Polícia zasahuje: Muž sa zabarikádoval a hrozí zapálením domu

Archívna reportáž

Muž v Zálesí sa zabarikádoval v dome

PRAHA / Pražská polícia zasahuje v pražských Malešiciach kvôli mužovi, ktorý sa podľa informácií, ktoré dostala dnes okolo 12.30 h na linku 158, zabarikádoval v jednom poschodí obytného domu na Chotutickej ulici a hrozí zapálením budovy. Policajti uzavreli okolie domu, konkrétne Chotutickú a priľahlú ulicu Nad Vodovodom, povedal ČTK policajný hovorca Ján Hrdina.


Policajti o udalosti informovali aj na sieti X. Podľa nich na miesto vycestovala zásahová jednotka spolu s vyjednávačmi. Muž sa zabarikádoval na treťom poschodí domu, uviedli bez ďalších podrobností.

Podľa spravodajkyne ČTK do Malešic smeroval vozidlo záchranárov určené pre veľké akcie či mimoriadne udalosti a nasledovalo ho húkajúce auto s lekárom.

Zdielať na

Súvisiace články

Najčítanejšie správy