Muža napadol páchateľ ostrým predmetom. Spôsobil mu viaceré poranenia
Máte vypnuté reklamy
Vďaka financiám z reklamy prinášame kvalitné a objektívne informácie. Povoľte si prosím zobrazovanie reklamy na našom webe. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.
Muža dobodali v krčme
DUBNICA NAD VÁHOM / Polícia v Dubnici nad Váhom zadržala 34-ročného muža, ktorý v noci na utorok (26. 8.) zaútočil ostrým predmetom na 40-ročného poškodeného. Ten utrpel bodno-rezné zranenia a skončil v nemocnici.
V Dubnici nad Váhom zasahovali v noci policajné hliadky po tom, čo došlo k brutálnemu incidentu. Podľa doterajších zistení 34-ročný muž fyzicky napadol 40-ročného poškodeného neznámym ostrým predmetom, pravdepodobne nožom.
Obeť utrpela viaceré bodno-rezné zranenia, pre ktoré musela byť okamžite prevezená do nemocnice.
Polícia v krátkom čase útočníka vypátrala
V akcii zasahovali príslušníci odboru kriminálnej polície a Pohotovostnej motorizovanej jednotky Krajského riaditeľstva PZ Trenčín. Páchateľ bol zadržaný, obmedzený na osobnej slobode a umiestnený do cely policajného zaistenia.
„V súvislosti s predmetnou udalosťou vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Okresného riaditeľstva PZ v Trenčíne začal trestné stíhanie vo veci zločinu ublíženia na zdraví,“ uviedla polícia.
Pozrite si aj archívne video: