Jasno
17°
Bratislava
Tichomír
22.8.2025
Influencerke ukradli ružový Mercedes. Auto vypátrali fanúšikovia, no už doň nesadne
Zdielať na

Influencerke ukradli ružový Mercedes. Auto vypátrali fanúšikovia, no už doň nesadne

BRATISLAVA / Známej slovenskej influencerke ukradli ružový Mercedes. Stalo sa to priamo počas dňa. Nepátrala po ňom polícia, ale jej fanúšikovia. Do auta si už však odmieta sadnúť.

Nápadné ružové auto zmizlo známej influencerke a účastníčke novej reality show Behind The Fame, Cynthii Tóthovej, priamo z parkoviska pred domom. Keď ho nevedela nájsť, najprv si myslela, že ide o vtip. „Ja že si niekto robí zo mňa srandu. Však sa natáča reality show, ktorú robíme – BTF, tak som si myslela, že ma chceli nachytať. Potom som zavolala produkcii, či to neboli oni,“ vysvetlila Cynthia Tóthová.

Keď však zistila, že sa stala obeťou zlodejov, zalarmovala políciu. Do pátrania sa zapojili aj ľudia zo skupiny HAKA a jej sledovatelia. Nápadné ružové auto sa podarilo nájsť ešte v ten istý deň. Prišla som do Petržalky, lebo mi dali vedieť, že tam videli moje auto odparkované. Tak som tam prišla, prišiel aj vyšetrovateľ a veľa policajtov,“ spomína influencerka.

Policajti z auta odobrali odtlačky prstov a vozidlo prehľadával aj služobný pes. Hoci sa auto našlo, Cynthia si doň už nesadne. „Určite ho idem predať. Bála som sa už len naštartovať ho… Musela som zavolať odťahovku, ktorá ho odviezla do servisu,“ uviedla.

Len deň pred krádežou bolo pritom auto vykradnuté

„Som si istá, že išlo o tých istých zlodejov. Ľudia mi písali aj z Rajky, že majú kamerový záznam, takže možno sa dostanem aj k nemu,“ dodala Cynthia.

Ak sa zlodejov podarí vypátrať, hrozí im väzenie. „Povereným príslušníkom PZ Okresného riaditeľstva v Bratislave III bolo začaté trestné stíhanie pre trestný čin krádeže. V prípade preukázania viny hrozí páchateľovi trest odňatia slobody až na dva roky,“ priblížila Katarína Bartošová, hovorkyňa KR PZ Bratislava.

​Odborníci pripomínajú, že v podobných prípadoch je potrebné okamžite kontaktovať políciu či skupinu HAKA. Ak sa vám ukradnuté auto podarí nájsť, k vozidlu sa nepribližujte.

„K vozidlu nechoďte, neotvárajte ho, nemanipulujte s ním, pretože by sa mohli znehodnotiť stopy, ktoré policajti potrebujú na objasnenie prípadu,“ zdôraznil Štefan Farkaš, zakladateľ HAKA.

Súvisiace články

Najčítanejšie správy