Polojasno
Bratislava
Vieroslava
30.3.2023
Prešovčanka ponúkala dvom mužom sex, chýbajú im osobné veci
Zdielať na

Prešovčanka ponúkala dvom mužom sex, chýbajú im osobné veci

PREŠOV / V Prešove boli krátko po sebe okradnutí dvaja muži. Obaja sa stali obeťou neznámej ženy. Tá im najskôr na verejnosti ponúkala sexuálne služby. Obaja muži ale neskôr zistili, že im chýbajú osobné veci. Prišli o peniaze, doklady aj mobil.

K prvému prípadu došlo na autobusovej zastávke. Bolo už neskoro večer a na ulici tma. Štyridsaťštyriročný muž, ktorý býva neďaleko Prešova, tu za krátku chvíľu prišiel o pomerne vysokú hotovosť. V peňaženke mal niekoľko stoviek eur. Takisto platobné karty a všetky doklady. V ďalšom vrecku mal drahý mobilný telefón. O všetko prišiel pre chvíľu nepozornosti v spoločnosti neznámej ženy.

"Po vzájomnom obchytkávaní a dotykoch mu žena zobrala z vrecka mobilný telefón a peňaženku. Celková škoda bola vyčíslená na 1 700 eur," informuje hovorca prešovskej polície Daniel Džobanik. Veľmi podobný scenár sa zopakoval v Prešove o deň neskôr. Tentoraz došlo ku krádeži na prešovskej autobusovej stanici. Obeťou bol v tomto prípade muž zo Svidníka. Ponuka sexuálnych služieb od neznámej ženy ho opantala natoľko, že ani nepostrehol, že ho pripravila o peňaženku.

"Pod zámienkou ponuky sexu sa žena o muža obtierala, pričom využila jeho nepozornosť a z vrecka nohavíc mu zobrala peňaženku s peniazmi," opisuje Džobanik. Vylúčené nie je ani to, že podobných prípadov môže byť aj viac, no nie každý to oznámil polícii. v týchto dvoch prípadoch je páchateľka stále neznáma. Policajti pracujú na jej vypátraní.

Súvisiace články

Najčítanejšie správy