Polojasno
16°
Bratislava
Berta
2.7.2022
Falošný gynekológ odhalený! Na čo treba dávať pozor?
Zdielať na
Krimi

Falošný gynekológ odhalený! Na čo treba dávať pozor?

"Existuje emulzia, ktorá sa votrie do pošvy + injekčne sa aplikuje do steny maternice a do 1 mesiaca od počatia má 100-percentnú účinnosť," píše v jednom z mailov falošný gynekológ reportérke TV JOJ Danke Strculovej. Tá dnes pre vás zisťovala dôležité skutočnosti! Sledujte NOVINY TV JOJ! A prečítajte si úseky z jeho e-mailov...

Myslíte, že ten, s kým komunikujete a kto sa vydáva za gynekológa alebo akéhokoľvek iného odborníka, je naozaj odborník? Má skutočne skúsenosti, o akých vás presviedča? Môže od vás požadovať také informácie, ako žiadal od 19-ročnej Vierky?

Reportérka TV JOJ Dana Strculová zisťovala, ako aj laik môže zistiť, že naopak o žiadneho odborníka nejde...

Sledujte NOVINY TV JOJ o 19:30!

Pozrite si printscreeny vo FOTOGALÉRII z komunikácie medzi Danou Strculovou, ktorá sa vydávala za vystrašenú Vierku a 14-ročnú Moniku a falošným gynekológom, ktorý sa vydával za Vieru Horváthovú!

Tu vám poskytujeme niektoré z alarmujúcich e-mailov falošného gynekológa ako Viery Horváthovej:

"Ďalšia výhoda rakúskeho lekára je v tom, že zákrok by nemusel nikde nahlásiť a ani zaznamenať údaje o pacientke. Teda sa to dá spraviť anonymne, netreba nikoho informovať...."

"Emulziu treba, okrem vpichnutia do maternice, vtrieť do pošvy a po niekoľkých minútach vypláchnuť prúdom studenej vody..."

"Táto injekcia je schváleným liečivom v mnohých krajinách sveta, vrátane Rakúska... Jediný najhorší vedľajší efekt je mierne svrbenie a pálenie v pošve - a na to sa neumiera... Samozrejme už sme ich aplikovali na Slovensku docela dosť - zatiaľ so 100-percentnou spokojnosťou pacientiek."

"Priateľ tam, bohužiaľ, s tebou byť nemôže - žiadny lekár by s tým určite nesúhlasil."

"Mala si, alebo máš nejakú sexuálne prenosnú chorobu? Aký bol počet tvojich sexuálnych partnerov, ktorých si doteraz mala?"

Súvisiace články

Najčítanejšie