Na východe Slovenska lovili policajti najhľadanejšieho teroristu sveta

03.12.2015 10:47 Noviny.sk Krimi

Na východe Slovenska lovili policajti najhľadanejšieho teroristu sveta

SENNÉ / Rodinný dom v obci Senné na východe Slovenska obkľúčilo množstvo policajtov. Dôvodom bol podozrivý muž, ktorý sa nápadne podobal na najhľadanejšieho muža planéty - Salaha Abdeslama. Na miesto vyslali množstvo policajných zložiek z celého okolia.

Policajné komando obsadilo rodinný dom, v ktorom býva mladá rodina. Podozrivý Nissan so zahraničnými evidenčnými číslami pôvodne spozorovali maďarskí policajti. Mali podozrenie, že sú v ňom ozbrojení muži.

Služobné psy

Predpokladali, že jeden z nich by mohol byť momentálne najhľadanejší terorista Salah Abdeslam. Túto informáciu odovzdali aj na Slovensko. Slovenskí policajti pri hliadkovaní objavili auto, ktoré presne zodpovedalo opisu.

"Slovenská polícia v spolupráci s kolegami z Maďarska vykonala opatrenia a v krátkej dobe od prijatia oznámenia bolo vozidlo lokalizované v okrese Michalovce," informuje hovorkna policajného zboru Jana Mésárová.

Prišli z Anglicka

Sledovali ho až domov a zakrátko už bolo na mieste množstvo policajných zložiek so služobnými psami a uzavreli ulicu. Nniekoľkohodinová prehliadka domu a auta s informácie o teroristoch vyvrátila. "Mali nejakú fotku a mysleli si, že som ja ten terorista," povedal muž, ktorého policajti vyšetrovali.

Obaja muži, ktorí vyvolali falošní poplach, pricestovali domov z Anglicka.

Na mieste bola redaktorka Andrea Točená:

Ďakujeme za vaše názory

Mohlo by vás zaujímať

TV Program

13:50 POLICAJTI V AKCII
14:55 NÁVŠTEVNÍCI
16:00 NOVINY O 16:00
13:15 Ničitelia mýtov
14:20 Profesionáli
15:15 Simpsonovci
13:50 SÚDNA SIEŇ
14:55 Najkrajšie bývanie - Kúpiť a predať
15:55 Myšlienky vraha
13:40 Robošváb
14:05 Hovoriaca Kniha kúziel
14:30 Sherm a jeho mikróby
13:10 Let’s Dance: Revolution
14:55 NON-STOP
16:45 Loď lásky