Osud ochutnávača čokolády? Hrozí mu smrť

Zdroj: TV JOJ

20.07.2012 15:32 | Keď získal zamestnanie, za ktoré by všetci maškrtníci na svete vraždili, tešil sa ako malé dieťa. Po dvoch rokoch nad ním lekári zalamujú rukami a hovoria, že ho toto zamestnanie dokonca môže zabiť. Ochutnávač čokolády sa tak musel so svojím džobom rozlúčiť.

Takmer 13 kilogramov a katastrofálne vysoký cholesterol - takto sa končí kariéra ochutnávača čokolády Angusa Kennedyho. A nemožno sa čudovať, veď denne musel zmastiť až 900 gramov takejto dobroty.

Práca snov si vybrala krutú daň

Všetkého však veľa škodí, a čokoláda, nech je akokoľvek chutná a kvalitná, sa na 47-ročnom Britovi nepekne podpísala. Muž, ktorého nazývali aj skutočným Willy Wonkom, má po dvoch rokoch v krvi toľko cholesterolu, že ho podľa lekárov neustále ohrozuje infarkt alebo mŕtvica.

Namiesto čokolády mrkva

Ich rada bola jednoznačná - zmeniť životosprávu a nájsť si bezpečnejšie zamestnanie alebo sa môže pomaly, ale isto lúčiť so životom. A Angusovi nebolo treba dvakrát hovoriť. Okamžite dal výpoveď, nasadil diétu a začína cvičiť. Verí, že sa mu podarí schudnúť a dostať cholesterol na prijateľnú úroveň.

Zdá sa teda, že džob snov bude opäť voľný - ale viete, čo sa hovorí, pozor na to, čo si želáš, pretože sa ti to môže splniť... a ako v tom sne to potom rozhodne nevyzerá.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Hana Gallová

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt