Obézna, štvrťtonová žena dala poriadne zabrať až ôsmim chlapom!

Zdroj: TV JOJ

08.06.2012 11:48 | To, čo sa odohralo v Močenku, sme dosiaľ poznali len z filmov a zahraničných správ. 35-ročná žena, ktorá potrebovala rýchly prevoz do nemocnice, bola taká obézna, že sa prosto nezmestila do sanitky. Váži až 250 kilogramov! Previezť ju tak museli na špeciálnom aute hasiči. A poriadne sa pri tom zapotilo až osem silných chlapov.

Pomáhať museli aj hasiči

Kedže v sanitkách majú nosidlá iba  s nosnosťou do 200 kg a dvaja záchranári by ženu nedokázali naložiť dovnútra, na pomoc im prišli hasiči so špeciálnym autom s otvorenou korbou. Šiesti chlapi sa poriadne natrápili, kým 35-ročnú ženu, ktorá váži 250 kilogramov, naložili. "Sama sa nedokázala ani posadiť. Trochu nám pri tom pomáhala, ale museli sme ju za chrbát potlačiť," hovorí vedúci zásahu Hasičského a záchranárskeho zboru v Nitre Juraj Šinkora.

Prevoz na korbe auta

Záchranárka musela celý čas sedieť so ženou na korbe hasičského auta, ktoré sa pohybovalo  rýchlosťou asi 50km/h. Asi po pol hodine dorazili do nemocnice. Pri vykladaní pacienky však nastal opäť problém! Ôsmi chlapi mali čo robiť, aby odovzdali ženu do starostlivosti lekárov. Podobný prípad zažili nitrianski hasiči iba raz, približne pred rokom.

Staňte sa fanúšikom spravodajstva TV JOJ na sociálnej sieti FACEBOOK a vyhrajte!

 

 

 

Autor: Diana Pavlisová

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Zdroj: TV JOJ

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt