Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

FOTOGALÉRIA. Total Recall2 alebo skutočná žena s tromi prsiami

Zdroj: ISIFA

18.07.2012 12:45 | Veľkú pozornosť na najväčšej udalosti komiksového sveta Comic Con International v San Diegu vzbudila modelka a herečka s tromi prsiami. O novinku sa údajne začali zaujímať i plastickí chirurgovia a výrobcovia podprseniek. Kto vie, možno sa tri prsníky dostanú do módy...

Ako Total Recall z roku 1990

Kaitlyn Leeb je žena, ktorá si veľmi ťažko kúpi podprsenku. Netrápi ju veľkosť, skôr počet. Dekolt jej skrášľujú až tri ňadrá. Ak by mala na sebe bundu, či hrubý sveter, určite by ste na to neprišli. No keď vystúpi v červených šatách, ktoré jej zakrývajú len bradavky, pohľadu neuniknete.

Červené šaty si totiž obliekla aj na najväčší komiksový festival. Vedzte, že komiksy v prítomnosti tejto dámy, neboli najsledovanejšou atrakciou. Kaitlyn je dôkazom, že žena s tromi prsiami už nepatrí len do sveta sci-fi žánru. Filmári v roku 1990 natočili slávny Total Recall. Kultová je práve scéna so ženou, ktorá obnaží svoje "trojité" prsia. 

Skutočne vzniká nový Total Recall

Tak aby sa nepovedalo, na ceste do kín je už aj remake starého kultového Total Recall filmu, tentokrát pod taktovkou Lena Wisemana, manžela herečky a jednej z hviezd nového remakeu Kate Beckinsale. Tá však spolu s ďalšou hviezdou Jessicou Biel bola takmer zatienená práve trojprsatou ženou, ktorú stvárni nik iný, ako naša Kaitlyn Leeb, ktorá si protézu tretieho prsníka zobrala aj na festival. Skutočne dobrá propagácia filmu, nemyslíte?

Pôvodne mala hrať ženu s tromi prsníkmi Kate Beckinsale. Tá to ale manželovi odmietla. Pre dailymail.co.uk to komentovala takto: "Moju dcéru, ktorá je v ôsmom ročníku, by z toho asi porazilo. Bola by na mňa poriadne nahnevaná, keby som sa teraz prechádzala po svete s tromi prsiami. Skutočne by ju to vytočilo."

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Iveta Minarovičová

Zdroj: noviny.sk, ISIFA

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt