Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intezívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Letné lásky: Strážte si city, používajte ochranu a nezraďte priateľov

Zdroj: tv joj

29.06.2012 12:57 | K prázdninám a dovolenkám patria nielen zbalené kufre, letné šaty, pohoda na pláži a osviežujúce drinky, ale taktiež milostné dobrodružstvá a sem-tam nejaký ten flirt. Než sa ale pustíte do väčších akcií, je dobré vytriediť si v hlave možné zisky a straty.

Vyhľadávajú neveru

Dovolenky a prázdniny pôsobia na mnoho ľudí ako spúšťacie mechanizmy nerestí. Napríklad prieskum Hotela Secrets odhalil, že 38 percent ľudí je na dovolenke odvážnejších v sexe, tretina turistov si počas dovolenky prenájme hodinový hotel a 5 percent vyložene vyhľadáva neveru.

Jednou z hlavných výhod letných lások je takmer stopercentná istota, že toho švárneho Luigiho, ktorý vás počas šumenia mora pozve na pohárik, už nikdy v živote neuvidíte. Takže kedy inokedy než teraz? 

Hlavné je, ako hovorieva stará mama, nezabudnúť na dobré chovanie - a keď vás okolnosti donútia obetovať svoju počestnosť, aspoň neriskovať, viac ako je nutné. Bez ochrany v kabelke do taxíka nenastupujte a počúvajte svoje inštinkty.

Neverte sladkým rečičkám

Okrem pohlavných chorôb môže byť letná romanca taktiež zdrojom ďalších zdravotných komplikácií. Najčastejšie ide o zlomené srdce. Skúste byť trochu nad vecou a neberte úplne vážne žiadne sľuby a vyznania. Letné lásky sú skrátka o citoch tam a nie o plánovaní budúcnosti s vidinou domčeka na predmestí, šteniatka kokeršpaniela a detí.

Málokto z nás vyráža na dovolenku sám ako kôl v plote. Ak už s vami hotelovú izbu a miesto pri bazéne zdieľa kamarátka, sestra či dospievajúci syn, nezabudnite pod vplyvom endorfínov v kombinácii s miešaným nápojom na ich existenciu. Je fajn, že ste sa päť rokov po rozvode konečne trochu odviazali a naviac vám už tretí muž od rána vyznal lásku.

On bude pravdepodobne zajtra lichotiť tej prsatej Britke od vedľajšieho stolu, zato vaši priatelia stále prešľapujú na mieste a tiež si chcú leto užiť. "Bola som s kamarátkou na dovolenke v Taliansku, tešili sme sa, že ideme spolu, že si užijeme more, slnko, víno... Ona si ale hneď na druhý deň našla fešáka a ja som trávila večery sama," hovorí 30-ročna Barbora.

Ak uveríte letným láskam, zaiste vás čaká rozchod. Viete o tom, že ze bolesť z rozchodov môže mozog?

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Iveta Minarovičová , Adriana Mikundová

Zdroj: noviny.sk, iDnes.cz

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt