Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Hurá prázdniny, hurá prázdne cesty!

Zdroj: TV JOJ

29.06.2012 13:25 | Záver júna patrí k najkrajším obdobiam v roku. Minimálne pre školákov, ktorým sa od dnešného dňa začína dvojmesačná púť letom. Šťastím však žiaria aj vodiči.

Pospíme si o 10 minút dlhšie

Počas prázdnin polícia posilní hliadkovú činnosť poriadkovej, železničnej, hraničnej a cudzineckej polície, ako aj činnosť dopravnej polície na miestach s vyšším pohybom osôb a dopravných prostriedkov.

O 10 minút dlhší spánok si budú môcť dopriať hlavne vodiči, ktorí do práce chodia autom. Na cestách by malo byť najmä okolo ôsmej hodiny ráno menej áut. Čo žiak, to auto zaparkované pred domom.

61 mŕtvych osôb

Napriek tomu sa ale počas letných prázdnin celkovo zvyšuje počet áut, a to vďaka domácim či zahraničným turistom. Počas minuloročnej letnej sezóny eviduje polícia 2 534 dopravných nehôd a 61 usmrtených osôb. Polícia preto upozorňuje, aby ste nepreceňovali svoje sily.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Alexandra Kepazová

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt