Osem miest na zaručene dobrú rýchlovku...

Zdroj: thesun.co.uk

09.07.2012 06:00 | Nemusí to byť vždy doma v posteli s dôkladnou predohrou a nekonečným milovaním sa. Dá sa to aj úplne naopak. Svoje čaro má zaiste aj rýchlovka na miestach, ktoré nie sú zrovna štandardné... A ktoré to sú?

REŠTAURÁCIA/KLUB

Samozrejme, nie zrovna v strede miestnosti plnej obedujúcich, či večerajúcich hostí... V klube to môže byť nejaké tmavšie zákutie, v reštaurácii sa stačí vykradnúť na toaletu. Áno, možnosť, že vás niekto "vymákne", tu je, no práve o to môže byť vzrušenie väčšie.

Vhodná poloha?

Na "stojáka", muž vzadu.

VÝŤAH

Dosiahnuť vrchol vo výťahu smerujúcom nahor. Slovná hračka i lákavá predstava. Pre rýchly sex na verejnosti je výťah jedným z najobľúbenejších miest. Pokiaľ nie ste zrovna v mrakodrape, istejšie bude, ak stlačíte STOP a ďalej pôjdete, až keď bude po akcii...

Vhodná poloha?

Osvedčená. Žena sa predkloní, muž stojí za ňou. Pre ženu to má veľkú výhodu. Keď sa jej to nepáči, môže hocikedy odísť...

SCHODY

Rýchlovka na schodoch. V budove by ale tiež nemal chýbať výťah a mala by mať dosť poschodí. Vtedy sa málokto vyberie peši a riziko, že vás vyrušia, je malé. Čím budete vyššie, tým menšie...

Vhodná poloha?

Misionárska. Žena si ľahne chrbtom na posledný schod.

AUTO

No, toto sa už mnohým ako priveľká originalita zdať nebude. Veľa ľudí to však už skúsilo a veru nesťažovali si... Navyše, pokiaľ správne odstavíte "miesto činu", pravdepodobne vás nikto "nenačapá", takže i tí menej divokí by to mali zvládnuť.

Vhodná poloha?

Muž sa usalaší na zadných sedadlách a partnerka na ňom.

TMAVÁ ULIČKA

Samozrejme, nie taká, ktorú lemujú z každej strany plné smetiaky... Ale nočná ulička vyľudneného mesta po romantickej večeri zavŕšenej fľaškou dobrého vína ponúka možnosti na splnenie si bujných fantázií. Ideálne je, keď si partnerka prozreteľne obliekla sukňu.

Ideálna poloha?

Muž stojí, žena ho objíma nohami okolo pása. Keď má tú sukňu...

SKÚŠOBNÁ KABÍNKA

No, to už je pre silnejšie povahy. Adrenalín priam vrie. Oddať sa radovánkam, keď môže niekto necitlivo odhrnúť záves, to je poriadne "vzrúšo". Treba len skúsiť.

Vhodná poloha?

V stoji - spredu, zozadu, v predklone. Všetky asi nestihnete...

KINO

Toto asi nebude vhodná destinácia pre začiatočníkov v pestovaní sexu na verejnosti, ale ak do toho chcete vhupnúť rovnými nohami, tak nech sa páči. Tma ponúka isté možnosti realizácie. Ak je však kino plné, cesta orálneho sexu bude schodnejšia...

Vhodná poloha?

V poloprázdnom kine sedí muž normálne a žena na ňom. Ak zvláda sledovať dej, tak čelom k plátnu...

KANCELÁRIA

Pracovisko je miesto, kde sú ľudia často a kde je isto viacero lákadiel opačného pohlavia zamestnávajúcich ich sexuálnu fantáziu. Splniť si ich v kancelárii počas pracovnej doby - to je lákavá predstava!

Vhodná poloha?

Žena na kancelárskom stole. Pozor, nezabudnúť spod nej vybrať klávesnicu...

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Branislav Tesák

Zdroj: noviny.sk/askmen.com

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt