Maznanie sa s delfínom či krokodílom. Prázdniny detí slávnych

Zdroj: TV JOJ

28.08.2012 06:29 | Prázdniny sa pomaly končia a deti majú z dovoleniek hŕbu nezabudnuteľných zážitkov, o ktorých si s kamarátmi budú rozprávať po nástupe do školských lavíc. No a ak rodičia tých detí pracujú v televízii, bude tých divákov ešte viac.

Najväčší zážitok z plavby

Napríklad Veronika Mečiarová bola nadšená plavbou po mori. "Mohla skákať kedykoľvek a kdekoľvek z lode, no samozrejme, keď loď stála," hovorí moderátor Novín Ján Mečiar. Mohla sa potápať a pozorovať ryby. Podobnú zábavu mal aj syn Katky Kováčikovej Dominik. Na Havajských ostrovoch si tiež užíval hlavne potápanie, ale aj tak najväčším zážitkom preň boli delfíny. Unesené z delfínov boli aj deti Adriany Kmotríkovej Linda a Tomáš.

Hladkali malého krokodíla

V Afrike teraz môže byť aj 50 stupňov. No naša kolegyňa a jej deti si vzali so sebou dokonca aj svetre. "Keď je u nás leto, tak v Zimbabwe je zima," tvrdí redaktorka Silvia Mabena. Cez deň okolo 20 stupňov, no v noci o 10 až 15 menej. Preto si museli obliecť svetre a bundy. Lili a Leo boli pri Viktoriiných vodopádoch, páčilo sa im, no ešte viac boli vo vytržení na krokodílej farme. "Boli úplne mimo, keď si mohli chytiť malého krokodíla do rúk," dodáva.

Ešte nevšednejší zážitok mali zo zvláštnych drôtených hračiek, ktoré si tam ľudia vyrábajú sami z dostupných surovín. No a netradične dovolenkovala aj dcéra Sama Migaľa - Dália. Opatrovala malé sŕňa a aby malo čo do papuľky v zime, pokúšala sa nakosiť trávu kosačkou na diaľkové ovládanie.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Iveta Minarovičová

Zdroj: noviny.sk/ TV JOJ Anton Adamčík

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt