Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Annie má veľkosť podprsenky 102 ZZZ. Je ženou s najväčšími prsiami

Zdroj: ISIFA

15.07.2012 11:59 | Málokto sa jej pozerá priamo do očí a ani sa to nedá vyčítať. Každý jej prsník totiž váži viac než 4-ročné dieťa. A nejde o žiadnu plastiku!

Upozornenie: Obsah nie je vhodný pre maloletých čitateľov.

Hrá v ľahkom porne

Annie Hawkins-Turner má veľkosť košíkov neuveriteľných 102 ZZZ, miera, o ktorej ste pravdepodobne ani nevedeli, že existuje. Rozhodne ale nie je, čo závidieť. Musí nosiť 38 kíl. Každý jej prsník váži viac ako štvorročné dieťa.

Turner sa rozhodla svoju záťaž aspoň speňažiť. Hrá v ľahkom porne ako Norma Stitz. Annie sa vďaka svojím erotickým videám stala svetoznámou a veľa ľudí, najmä mužov, sa s ňou chce zoznámiť. "Keď ideme von, vždy sa nájde niekto, kto ju balí," povedala jej sestra pre denník The Sun.

Zmenšiť ich neplánuje

Aj napriek tomu, že sú jej prsia prirodzené, úplne normálne to nie je. Turner trpí gigantomastiou, ktorá spôsobuje, že je prsia nikdy neprestanú rásť. Podprsenku začala nosiť, keď mala 10 rokov a povedala, že ju kvôli tomu deti šikanovali.  

Aj teraz jej prsia spôsobujú problémy. Trpí bolesťou a ak je na nohách veľmi dlho, zmeravejú jej ramená a chrbát. Napriek tomu nikdy neuvažovala o tom, že by si ich dala zmenšiť. "Prečo opravovať niečo, čo nie je rozbité," povedala.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Iveta Minarovičová

Zdroj: noviny.sk, Blesk.cz

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt