Toto sú riziká našich ciest...

19.10.2010 12:09 | Noviny.sk prinášajú nový seriál. V redakcii sa nám totiž prostredníctvom unikátneho projektu tvojenoviny hromadia amatérske videá z našich ciest. Tie sú najlepším dôkazom, že je to často veľmi zlé...

Prekážok na cestách, kvôli ktorým sa môžu stať nehody je stále viac a viac. Či už sú to zle zaparkované autá, ktoré bránia vodičom vo výhľade alebo priechody pre chodcov, na ktorých vám môže človek vybehnúť spoza autobusu či trolejbusu.

Prostredníctvom unikátneho projektu tvojenoviny sme napríklad dostali video, ktoré bolo nakrútené pri Vojenskej nemocnici na Patrónke. Je tam konečná zastávka trolejbusov, ktoré stoja tesne pred prechodom pre chodcov. 

Ak sa ponáhľate do nemocnice musíte byť veľmi ostražití. Spoza trolejbusu môže vybehnúť chodec, ktorý sa tiež ponáhľa. Nepriehľadná situácia nekončí len pri vodičoch, ale aj pri samotných chodcoch, ktorí spoza trolejbusu nemajú najmenšiu šancu vidieť prichádzajúce autá.


tvojenoviny je unikátny projekt stránky noviny.sk. Dajte nám vedieť o všetkom, čo vás zaujíma, trápi a hnevá. Píšte nám na noviny@joj.sk alebo volajte na 0905 719 395.

 

Zdroj: noviny.sk/Alexandra Kepazová

Nenechajte si ujsť

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt