Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Najslávnejšie prerieknutia prezidenta Gašparoviča. Hlasujte tu!

Zdroj: TV JOJ

19.04.2012 17:30 | Prezident Ivan Gašparovič má na Facebooku vlastnú "hitparádu". Pre ľudí zábavnú, pre prezidentský palác až tak veľmi nie... Hlasuje sa tam totiž za TOP výrok jeho niekoľkoročnej politickej kariéry. V priebehu ostatných hodín v tomto netradičnom prieskume hlasovalo už takmer 7 tisíc ľudí. Pozrite sa, ktorá prezidentská perla vedie!

Žiaľbohu, že chvalabohu, že žiaľbohu

Hľadá sa "top brept" nášho prezidenta Ivana Gašparoviča! Takáto hitparáda vznikla na sociálnej sieti Facebook a skutočne tu nájdete všetky možné výroky. Pozrite si ich TU!

"Myslím sociálne a cítim sociálne... A myslím národne..."
"Rozhodnúť sa kandidovať do funkcie prezidenta hlavy štátu nie je jednoduché..."
"Organizácia spojených nádorov..."
"Slovensko niekedy žiaľbohu, a niekedy je to aj chvalabohu, že žiaľbohu..."

Tak tento posledný výrok zatiaľ jednoznačne vedie. Ľudia však horlivo hlasujú aj za túto slovnú perlu: "To nie je protiústavný zákon. Je v rozpore len s dvoma článkami Ústavy." Iných zaujalo prezidentovo cestovanie: "Ja som skoro 400 dní absolvoval cestami po Slovensku, čo je skoro celý rok..."

Prezident sa bráni

"Prezident má právo sa sem tam pomýliť. Denne absolvuje mnoho stretnutí, prijíma mnoho informácií," háji sa prezidentská kancelária. Nuž a na jeho obranu treba povedať, že sa jazyk pošmykne aj jeho zahraničným kolegom... Napríklad keď si exprezident Bush zamenil Slovincov so Slovákmi.

V prehliadači sú výroky naj...

V prípade nášho prezidenta však ide o pestrú prehliadku výrokov. Keď si zadáte do prehliadača jeho meno, medzi prvé stránky vybehnú práve tie. Náš pán prezident sa však šmýka až príliš často.  Ak si jeho priezvisko zadáte do internetového prehliadača, ako prvé sa objavia stránky plné jeho slávne neslávnych výrokov. Sú ich celé desiatky.

Neposlušný jazyk alebo nepozorná myseľ sa však dá vytrénovať. Takzvaným mediálnym tréningom. Nič podobné však pán prezident za celých tých 8 rokov v najvyššej štátnej funkcii neabsolvoval... Kto by sa však pri toľkých vystúpeniach nepomýlil?

Téme sa venuje reportérka Dana Strculová. INFORMÁCIE ONLINE TU.

Autor: Dana Strculová

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt