Žilinčan sa nechal zlákať na sex, ostal bez peňazí aj dokladov

Zdroj: TV JOJ

17.09.2012 10:40 | Žilinčan sa nechal zlákať mladou Žilinčankou a vidinou sexu. Prišiel však cez jedinú noc nielen o doklady, ale aj o peňaženku, v ktorej mal okrem eur aj české koruny.

Mladík dostal zaujímavú ponuku

Sedemnásťročný Ľubomír spolu s o rok mladšou Andreou predpokladali, že Žilinčan je fajčiar. Predpokladali, že bude mať záujem aj neplnoletú tínedžerku.

"Obvinená v noci v Žiline na ulici pristúpila k 35-ročnému mužovi pod zámienkou vypýtania si cigarety a poskytnutia sexuálnych služieb," potvrdil žilinský policajný hovorca Radko Moravčík.

Lákavej ponuke muž neodolal a s Andreou odišiel medzi paneláky. Tam na nich už na bicykli čakal Ľubo. Prišiel k dvojici a Žilinčanovi sa začal vyhrážať zabitím.

Napadnutý prišiel o doklady aj peniaze

"Napadnutý z obavy o svoj život a zdravie vytiahal peňaženku a obvinený mu ju vykopol z ruky," doplnil Moravčík. Polícii však párik ďaleko neušiel. Ľuba ako aj Andreu už obvinili z lúpežného prepadnutia.

"Sedemnásťročný obvinený je stíhaný väzobne, o rok mladšia je stíhaná na slobode," vysvetlil Moravčík. Ak by boli plnoletí, hrozil by im až 8-ročný trest, keďže ešte nedovŕšili 18 rokov, znižuje sa im na polovicu. Ak im vinu preukážu, obaja si môžu vo väzení posedieť 4 roky.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Andrea Lukoničová

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt