Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Žilinčan sa nechal zlákať na sex, ostal bez peňazí aj dokladov

Zdroj: TV JOJ

17.09.2012 10:40 | Žilinčan sa nechal zlákať mladou Žilinčankou a vidinou sexu. Prišiel však cez jedinú noc nielen o doklady, ale aj o peňaženku, v ktorej mal okrem eur aj české koruny.

Mladík dostal zaujímavú ponuku

Sedemnásťročný Ľubomír spolu s o rok mladšou Andreou predpokladali, že Žilinčan je fajčiar. Predpokladali, že bude mať záujem aj neplnoletú tínedžerku.

"Obvinená v noci v Žiline na ulici pristúpila k 35-ročnému mužovi pod zámienkou vypýtania si cigarety a poskytnutia sexuálnych služieb," potvrdil žilinský policajný hovorca Radko Moravčík.

Lákavej ponuke muž neodolal a s Andreou odišiel medzi paneláky. Tam na nich už na bicykli čakal Ľubo. Prišiel k dvojici a Žilinčanovi sa začal vyhrážať zabitím.

Napadnutý prišiel o doklady aj peniaze

"Napadnutý z obavy o svoj život a zdravie vytiahal peňaženku a obvinený mu ju vykopol z ruky," doplnil Moravčík. Polícii však párik ďaleko neušiel. Ľuba ako aj Andreu už obvinili z lúpežného prepadnutia.

"Sedemnásťročný obvinený je stíhaný väzobne, o rok mladšia je stíhaná na slobode," vysvetlil Moravčík. Ak by boli plnoletí, hrozil by im až 8-ročný trest, keďže ešte nedovŕšili 18 rokov, znižuje sa im na polovicu. Ak im vinu preukážu, obaja si môžu vo väzení posedieť 4 roky.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Andrea Lukoničová

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt