Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

ZÁZNAM. Deti zneužili tiesňovú linku!

Zdroj: TV JOJ

17.08.2012 13:40 | Mobilným telefónom zavolali na tiesňovú linku. Najskôr ako dievčatko, ktoré ohrozuje cudzí muž, potom ako nezvestné dieťa, ktoré polícia hľadá už tri mesiace. 9- a 11-ročné sestry sa však prepočítali. Polícii sa podarilo mobil vystopovať a dom, z ktorého telefonovali, obkľúčilo 25 policajtov!

Tiesňové hovory

"Už ide! Ten chlap... Pomôžte mi!" To bol rozhovor s prvou zo sestier. Zakrátko sa v slúchadle ozvalo druhé dievča. "Isabel... Ja, únos..." "Potrebujete políciu, hasičov alebo lekárov?" "Ja, únos..." "Kde sa nachádzate? Na akej ulici?" "Neviem." Takto znel druhý telefonát.

Deťom hrozí polepšovňa

Dve sestry si zrejme krátili dlhé letné chvíle a volali z mobilného telefónu zo svojho domu. Ich matka o tom nevedela. Ostala preto nemilo prekvapená, ba až šokovaná, keď jej dom zrazu obkľúčili desiatky policajtov!

Dievčatká sa totiž prepočítali. Policajti číslo, z ktorého bolo na linku 911 volané, vystopovali veľmi rýchlo. Dievčatám teraz hrozí za zneužitie tiesňovej linky polepšovňa.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Marcela Gatciová

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt