Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Zaujímavé divadielko. Vodič skolaboval pred policajnou hliadkou

Zdroj: TV JOJ

06.08.2012 18:50 | Najprv sa zdalo, že rutinné policajné kontroly v okrese Sobrance, neprinesú nič prekvapujúce, keď sa zrazu na scéne zjavila strieborná Felícia. Jej posádka pripravila pre policajtov skutočne zaujímavé divadelné predstavenie!

Policajti mu zablokovali cestu

Felíciu zastavila policajná hliadka pri obci Podhoroď. Vodič výzvu na zastavenie neposlúchol, hliadku obišiel a pokračoval v jazde. Nezastavilo ho ani to, keď približne po 3 kilometroch narazil do zvodidiel. Definitívnu stopku pre neho vytvorila až ďalšia policajná hliadka, ktorá mu so svojím vozidlom zablokovala cestu.

Skolaboval pred piolicajtami

Príslušníci sa snažili zaistiť posádku vozidla ihneď, keď im mal zrazu podľa našich informácií vodič priamo pred očami skolabovať. Keďže spolujazdec policajtom povedal že jeho kolega trpí silnou cukrovkou, ihneď bola na miesto privolaná zdravotnícka pomoc.

Tá vodiča previezla do nemocnice, kde sa vraj problém s jeho zdravotným stavom nepotvrdil, práve naopak. Podrobil sa tu dychovej skúške na alkohol, pri ktorej mu boli namerané vysoké hodnoty.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Lucia Husárová , Peter Sabo

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ, Andrea Grigovská

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt