Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intezívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Zabil vlastné dcéry! Nechcel, aby randili...

Zdroj: TV JOJ

31.01.2012 11:38 | Doživotné väzenie dostal otec, ktorý zavraždil svoje tri dcéry len preto, lebo chodili bez jeho dovolenia na rande. Podľa jeho zvráteného vnímania totiž pošpinili jeho česť. Tyranovi pri tomto strašnom čine pomáhali ostatní členovia rodiny. Chladnokrvnú vraždu chceli zamaskovať za dopravnú nehodu.

Vlastným životom zaplatili tri sestry za to, že chceli žiť ako ostatné Kanaďanky, pekne sa obliekať a stýkať sa s chlapcami. Zákazy prísneho otca, afganského imigranta, odmietali rešpektovať. Keď najstaršia odišla a zriekla sa ho, tyran si povedal, že takéto špinenie cti nebude viac tolerovať.

Pri vraždách mu pomáhala jeho žena

Obludný čin vykonal Mohammad Shafia, keď sa so svojou matkou, jeho prvou ženou, dievčatá vybrali na výlet k Niagarským vodopádom. Spolu s terajšou partnerkou a synom ich všetky 4 utopili, telá strčili do auta a to odtlačili do kanálu. Policajtom neskôr tvrdili, že išlo o nehodu a falošnú ľútosť dávali najavo usedavým plačom.

Prezradili ho telefonáty a e-maily

Tyrana však prezradili nahrávky telefonátov a výhražné e-maily. V počítači mu našli články o tom, ako spáchať vraždu a či sa dá viesť firma aj z väzenia. Na aute s obeťami boli navyše kúsky laku vozidla, ktorým ho do kanálu vytlačil. Po ostro sledovanom procese kandaské súdy všetkým trom uznali vinu a dali im doživotie.

Autor: Silvia Šimová

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt