Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Za dobrotu na žobrotu. Dôchodcu okradol kamarát!

Zdroj: TV JOJ

19.05.2012 18:36 | Za dobrotu na žobrotu. To si môže povedať dôchodca z Námestova. Len čo odišiel do kostola, jeho kamarát mu dom prevrátil hore nohami. S plnými taškami ukradnutých vecí už mieril preč. Policajti boli, našťastie, rýchlejší.

Dôchodca doplatil na dôverčivosť, čo aj sám priznal. "Sympatický mi bol a on to zneužil. Už nepustím nikoho do domu, som poučený ťažko," uviedol pán Roman.

Zlodej sa vrátil cez okno

Pán Roman je roztrpčený, dôveroval svojmu známemu, ale to sa mu nevyplatilo. Dokonca 43-ročného muža aj ubytoval, ráno ho odprevadil, potom aj on vyšiel z domu. "Som šiel o pol 11-tej do kostola, Orava katolícka, prišiel som z kostola, okno vybité," priblížil.

Zlodej z domu nešiel naprázdno. Ukradol 17 fliaš pálenky. Dôchodca zalarmoval políciu. Zlodeja s taškami plných alkoholu chytili policajti na autobusovom nástupisku neďaleko policajnej stanice.

Pre pálenku väzenie

Keďže 43-ročný muž bol v podmienke, okamžite bol vzatý do väzby. Za pár fľašiek alkoholu mu hrozí väzenie. "V prípade preukázania viny hrozí trest odňatia slobody do 2 rokov," uviedol Tibor Šándor z dolnokubínskeho okresného policajného riaditeľstva.

Staňte sa fanúšikom spravodajstva TV JOJ na sociálnej sieti FACEBOOK a vyhrajte!

Autor: Alena Klepochová

Zdroj: noviny.sk, TV JOJ/Eliška Prečová

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt