Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Vážna nehoda! Diaľnica z Bratislavy do Trnavy bola zablokovaná

Zdroj: TV JOJ

19.06.2012 19:25 | Vážna dopravná nehoda sa stala popoludní na D1 v smere z Bratislavy, konkrétne tesne za prvou odbočkou na Senec. Pri predbiehaní narazil zozadu do cisterny s múkou kamión. Následne na to mu praskli pneumatiky a obe vozidlá zablokovali cestu. Do nich narazili štyri osobné autá.

Hasiči a záchranári v plnej pohotovosti

Dve autá skončili zakliesnené pod kamiónmi a dve vo zvodidlách. V jednom z áut sa viezla aj mamička s malým dieťaťom. K nehode okamžite vyrazili hasiči z Trnavy, Senca a Bratislavy, leteckí záchranári a dve záchranky. Vodiča kamiónu museli hasiči vystrihávať z auta a následne ho previezli vrtuľníkom do nemocnice.

Jeden pruh už sprejazdnený

Na diaľnici D1 v smere z Bratislavy do Trnavy sprejazdnili jeden jazdný pruh, pravý zostane uzavretý až do úplného odstránenia následkov nehody, ktorá sa stala dnes popoludní. Informovala o tom bratislavská policajná hovorkyňa Petra Hrášková.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Magdaléna Ivanová , Denisa Pirníková

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt