Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

V Jasení pri Brezne vyčíňa podpaľač. Najprv traktory, teraz kancelárie

Zdroj: TV JOJ

26.06.2012 14:49 | Takmer každý mesiac zasahujú hasiči pri požiari v obci Jasenie pri Brezne. Úraduje tam neznámy podpaľač. Za pár týždňov tam zhoreli dva traktory a najnovšie aj kancelárie. Zatiaľ posledný požiar založil útočník v priestoroch súkromnej firmy iba včera večer.

Bol to úmysel

Podľa polície to zrejme bude dielo neznámeho podpaľača, ktorý úmyselne založil požiar. Vzniknutá škoda sa odhaduje na približne 30 000 eur. Oheň poškodil kancelárske priestory súkromnej firmy, ktoré sú na druhom poschodí budovy v bývalom družstve.  

Na mieste zasahovali dobrovoľní hasiči aj jednotka z Brezna s cisternou. Zhorelo celé zariadnie, počítače a dokumentácia.

Niekto si vybavuje účty

 

V obci Jasenie to však nie je prvý úmyselne založený požiar v posednom období. Za uplynulé 4 mesiace je v poradí už tretí. Počas jari v dedine zhoreli až dva traktory. Jednotlivé prípady vyšetruje polícia. Či je medzi nimi súvis, zatiaľ známe nie je. Po dedine sa však hovorí, že ide o vybavovanie si účtov.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Katarína Kováčiková , Magdaléna Ivanová

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt