Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intezívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

V Gelnici zamrzla žena. Úlohu asi zohral aj alkohol

Zdroj: TV JOJ

31.01.2012 18:35 | Meteorológovia od minulého týždňa varujú pred silnými mrazmi. Mínusové teploty zvláda ľudský organizmus ťažko a môže to mať tragické následky. Prvú obeť si tohtoročné mrazy už vyžiadali. Dnes k nej pribudla ďalšia.

Silné mrazy zabíjali aj v Gelnici. Za obeť im tu padla približne 40-ročná žena.
Jej nehybné telo objavil lesný robotník, ktorý si tu o pol desiatej plnil pracovné povinnosti. Chystal sa ísť nakŕmiť zver. "Mal som v aute trochu kukurice a cestou na lúku som našiel mŕtvolu. Potom som zavolal riaditeľa," hovorí Emil Varga, ktorý nehybné telo objavil.

Smrť bez cudzieho zavinenia

Riaditeľ privolal políciu. Spočiatku nebolo známe, o koho ide. Ženu spoznal až privolaný mestský policajt. Nebohá bývala na Turzovskej ulici neďaleko miesta nálezu. Podľa miestnych obyvateľov roznášala po meste reklamné letáky. Čo robila v lese, zatiaľ nevedno.

"Obhliadajúci lekár skonštatoval smrť bez cudzieho zavinenia a nariadil zdravotno-bezpečnostnú pitvu. Poverený príslušník začal trestné stíhanie vo veci pre prečin usmrtenia," informoval Alexander Szabó, hovorca KR PZ Košice.

Na mieste určil totožnosť mŕtvej ženy jej manžel. V tomto prípade pravdepodobne zohral svoju úlohu aj alkohol.

Autor: Matúš Gavlák

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt