Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Už v detstve bol sadista Lizoň veľmi agresívny

Zdroj: TV JOJ

14.07.2012 09:48 | Údajný sadista, ktorého americká polícia zadržala pre týranie manželky, bol občanom Slovenska. Peter Lizoň bol rodeným Bratislavčanom. Teraz vám povieme kde žil, s kým chodil na základnú školu a ako sa správal v útlom veku.

Bol divný už aj v škole

Ministerstvo vnútra televízii JOJ potvrdilo informáciu, že muž s rovnakým menom naozaj koncom 90. rokov ukončil svoj pobyt na Slovensku. Presne v roku 1989. "Vtedy uviedol, že pobyt bude mať v USA," informovala hovorkyňa ministerstva vnútra Lucia Garajová. Peter Lizoň prežil celé svoje detstvo v tichej uličke.

Na ich adrese po dvadsiatich rokoch už stojí úplne iný dom a na chlapca, vtedy s blond vlasmi si na ulici takmer nik nespomenie. Jeho spolužiaci zo základnej školy ale na Petra Lizoňa nezabudli. Ani Róbert, ktorý patril do skupiny chalanov, ktorú viedol práve Lizoň. Už vtedy sebavedomý, agresívny a prísny spolužiak. "Chodili sme spolu na základnú školu, bol divný už tam. Mal svoje zvláštne správanie, ktoré sa prejavovalo na spolužiakoch," hovorí Róbert.

Oni hrávali futbal a on...

Podľa Lisoňovho spolužiaka to, čo o dnes bradatom Slovákovi tvrdia americké vyšetrovacie úrady, miestne médiá a jeho dokaličené manželka, na Lizoňa sedí.

Na školskej fotografii zo základnej vyzerá Peter Lizoň ako normálny chalan. Len s tým, že zatiaľ čo jeho spolužiaci hrávali na ulici futbal či hokej, on doma sledoval videopásky s tým najbrutálnejším bojovým výcvikom špeciálnych jednotiek. A zatiaľ, čo jeho otec, národne uznávaný mikológ chcel z Petra vychovať slušného človeka, dnes sa určite jeho najbližší pýtajú, čo vlastne z Lizoňa urobilo kruté, sadistické monštrum.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Rasťo Striško

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt