Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intezívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Tragédia v Beňadikovciach! Synovia našli matku (†74) mŕtvu a zhorenú

Zdroj: TV JOJ

04.02.2012 15:45 | Strašný návrat domov prežili v piatok večer dvaja bratia z Beňadikoviec. V kuchyni totiž našli ležať na zemi svoju matku - mŕtvu. Navyše jej telo bolo obhorené, podľa lekára utrpela popáleniny 4. stupňa! Viac k prípadu zisťoval reportér Pavol Janič.

Telo 74-ročnej ženy našli bratia ležať hneď vedľa kachľovej pece. Údajne v nej chcela len prikúriť, no pravdepodobne sa jej od ohňa chytilo oblečenie. "Bola tam použitá asi nejaká horľavá látka na zapálenie pece a jej to muselo buchnúť," myslí si obhliadajúci lekár Sergius Stramba.

Staršia žena si sama nedokázala pomôcť a zadusila sa. Jej synovia nedokázali o tragédii hovoriť. "Jej muž zomrel už pred viac ako 20 rokmi. Ona tu žila v jednej domácnosti s dvoma synmi, oni boli slobodní chlapci," komentuje sused.

Lekár na mieste nedokázal vylúčiť cudzie zavinenie. Viac sa ukáže až pitva. Žena totiž utrpela popáleniny štvrtého stupňa na vrchnej časti tela...

Autor: Andrea Hanúsková

Zdroj: noviny.sk/TV JOJ, Pavol Janič

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt