Ospravedlňujeme sa návštevníkom našich stránok za obmedzenú prevádzku spôsobenú technickými problémami. Na ich odstránení intezívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Tragédia! Pri havárii zomrel otec (†26), jeho deti (1, 2) sú zranené

19.07.2012 18:00 | Cesta mladej rodiny s dvomi malými deťmi na nákupy sa tragicky skončila pri Beladiciach. 26-ročný vodič totiž z doteraz nezistených príčin prešiel do protismeru a skončil v priekope. Nehodu neprežil, navyše jeho 23-ročný manželka, 10-mesačné bábätko a takmer dvojročný syn sa ťažko zranili...

V priekope sa niekoľkokrát prevrátili

Cestu rodiny z Beladíc do Zlatých Moraviec predčasne ukončila strašná havária. 26-ročný otec prešiel z doteraz nezistených príčin do protismeru, v plnej sile vrazil do dopravnej značky a skončil v priekope. Tu však cesta neskončila a auto sa rútilo ešte zhruba sto metrov ďalej, pričom sa niekoľkokrát prevrátilo.

Po náraze ostalo auto kompletne zdemolované. Po príchode záchranárov na miesto sa snažili ťažko zraneného muža vrtuľníkom previesť do nitrianskej nemocnice, po asi hodine však muž zraneniam podľahol.

Celá rodina sa ťažko zranila, otec zomrel

Ťažko sa zranila aj jeho 23-ročná manželka, ktorá sedela na strane spolujazdca. Dušanko, ktorý má v auguste osláviť dva roky, skončil rovnako s vážnymi zraneniami v nemocnici, kde ho museli okamžite operovať. Jeho braček, len 10-mesačný Adrián sa tiež vážne zranil.

Presné príčiny tejto mimoriadne tragickej nehody vyšetruje polícia, doteraz sa nevie, prečo prešiel vodič do protismeru, či išiel rýchlo a čo sa stalo. Mladý otec vraj bol skúsený a opatrný vodič.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Diana Pavlisová

Zdroj: noviny.sk

Zdroj: TV JOJ

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt