Tehotnú manželku brutálne zavraždil! 30 rán do hlavy

Zdroj: TV JOJ

08.02.2012 22:34 | Dokonalý plán manžela, ako zavraždiť svoju ženu a nebyť podozrivý, sa mu zrútil pred očami. Namiesto dokonalého alibi pôjde za mreže. Svoju tehotnú polovičku totiž ubil na smrť.

Manželku ubil na smrť, nechal s ňou v dome dieťa

Podľa obžaloby išlo o takmer perfektný plán. Jason Young najskôr odišiel na fingovanú služobnú cestu. Miesto toho sa však ubytoval nie veľmi ďaleko od domu vo Virginii. V noci zaskočil domov, kde ubil svoju tehotnú manželku Michelle na smrť.

Jej telo mal pohodiť na posteľ a podstrčiť policajtom cudziu DNA. V dome takto nechal s telom aj samotné dvojročné dieťatko. Ale prerátal sa. Kamera z hotela zachytila jeho odchod aj príchod.

Cudzia DNA a odtlačky prstov na mieste činu

"Krv v spálni bola všade naokolo. Bola to brutálna vražda," hovorí prokurátorka. "Jason Young svoju ženu nezabil. A rovnako nezavraždil ani svoje nenarodené dieťa," tvrdí naopak obhajoba. Tá predložila na mieste činu nájdenú cudziu DNA a odtlačky prstov.

Vražda sa stala ešte v novembri 2006. Podľa rodiny a známych sa pár stále hádal. Manžel si našiel vždy nejaký dôvod na konflikt od sexu po peniaze. "Život v tejto rodine bol ako pobyt v tlakovom hrnci. Tlak stále stúpal," spomínajú príbuzní.

Do domu poslal ženinu sestru

"Bola taká nádherná, keď som ju našla," spomína sestra Michelle. Tá našla jej telo na druhý deň. Podľa jej slov ju tam poslal práve Jason kvôli akýmsi papierom.

Prípad vraždy zatiaľ na súde neuzavreli. Pri poslednom rozhodnutí porota nebola jednotná. Nasledujúcich 6 týždňov sa bude prípad ďalej prejednávať.

Autor: Adriana Mikundová

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt