Šofér (35) si chodca (54) nevšimol. Na mieste bol mŕtvy

Zdroj: TV JOJ

22.09.2012 18:57 | Obyčajná cesta z reštaurácie sa môže skončiť tragicky. Muž z obce Šárovce vraj kráčal neosvetlený po hlavnej ceste a zozadu do neho vpálilo auto. Nehoda sa stala na rovnom úseku cesty.

54-ročný Vojtech v tmavom oblečení vraj kráčal po pravej strane cesty. 35-ročný vodič si ho zrejme nevšimol a od chrbta do neho vrazil. "Podľa predbežných zistení chodec vošiel do jazdnej dráhy vozidla," uviedla hovorkyňa policajtov Renáta Čuháková. 

Rozhádzané veci na ceste

Vodič auta, ktorý viezol aj manželku s malým dieťaťom po náraze ešte chodca pravdepodobne vliekol na kapote auta niekoľko metrov. "On je v takom stave, že by sa nemal vyjadrovať," povedal príbuzný 35-ročného vodiča. Telo muža zostalo ležať na vozovke. Po okolí boli rozhádzané jeho veci a topánky. Auto, ktoré malo zdemolovanú celú prednú časť zastavilo asi o 20 metrov ďalej.

Vojtech bol na mieste mŕtvy

Vojtechovi sa snažili ešte pomôcť. Silnú zrážku však nemal šancu prežiť a bol na mieste mŕtvy. Vladimír, ktorý sedel za volantom sa pri nehode nezranil, bol však v poriadnom šoku. Bez zranení bola aj jeho manželka a malá dcérka.

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

Autor: Diana Pavlisová

Zdroj: noviny.sk

Súvisiace články


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt